Dalies:

Pārvadātāji starptautiskos reisus plāno atsākt samazinātā apjomā

Pārvadātāji starptautiskos reisus plāno atsākt samazinātā apjomā
LETA/Zane Bitere
  • 08. May. 2020

Gan Igaunijas prāmju operators "Tallink", gan starptautiskais autobusu pasažieru pārvadātājs "Lux Express" pēc ierobežojumu atcelšanas plāno pārvadājumus no Rīgas atsākt ievērojami samazinātā apjomā.

pieņēmis lēmumu, ka šovasar tas attiecīgajā maršrutā nevarēs atsākt darbību ar diviem prāmjiem. Savukārt par otra prāmja pievienošanu lems atkarībā no situācijas. 

Tāpat "Tallink Grupp" galvenais izpilddirektors teica, ka uzņēmums ir informējis valstu valdības, ka vismaz pirmo mēnesi uz prāmju reisiem tiks pārdotas biļetes, kas atbilst pusei no prāmju kapacitātes.

Lasītākās ziņas

Negene teica, ka atkarībā no tā, vai Latvijas tirgus atdzīvosies, uzņēmums varēs runāt par darba attiecību atjaunošanu arī ar atlaistajiem darbiniekiem. 

Starptautiskais autobusu pasažieru pārvadātājs "Lux Express" pēc ierobežojumu atcelšanas pārvadājumus no Rīgas plāno atsākt ar 8-10 reisiem dienā, kas ir trīs reizes mazāk nekā pirms Covid-19 pandēmijas izraisītās krīzes, aģentūrai LETA pastāstīja "Lux Express" izpilddirektors Janno Ritsbergs.

Sākotnēji "Lux Express" atsāks starptautiskos maršrutus Baltijā - Rīga-Tallina un Rīga-Viļņa. Uzņēmumā prognozē, ka iepriekšējam pārvadāto pasažieru skaitam varētu pietuvoties pēc 18 mēnešiem.

"Mūsu starptautiskie pārvadājumi gandrīz divus mēnešus ir bijuši slēgti. Šis periods uzņēmumam ir sarežģīts un izaicinošs, taču ceram, ka darbība tiks atjaunota un atsāksies izaugsme," pauda Ritsbergs, uzsverot, ka jautājums par Latvijas uzņēmuma darbības pārtraukšanu nav ticis apsvērts. 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti