Dalies:

Partiju Saeimas frakcijas šonedēļ vērtēs iespēju par Pēterbaznīcas īpašumtiesībām lemt vēl 12. Saeimai

Partiju Saeimas frakcijas šonedēļ vērtēs iespēju par Pēterbaznīcas īpašumtiesībām lemt vēl 12. Saeimai
  • 23. Oct. 2018

Politisko spēku Saeimas frakcijas šonedēļ vērtēs iespēju par Svētā Pētera baznīcas īpašumtiesībām lemt vēl 12. Saeimai, pēc koalīcijas padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V) atzina, ka koalīcijā nolemts uzdot frakcijām izvērtēt, vai likumprojektu par Pēterbaznīcu virzīt izskatīšanai vēl šajā Saeimā, vai arī atstāt to "mantojumā" nākamajam parlamenta sasaukumam. Ašeradens piebilda, ka vēl ir iespēja, ka par likumprojektu lems 12.Saeima.

Deputāts Ritvars Jansons (VL-TB/LNKK) norādīja, ka arī viņa pārstāvētajā frakcijā gaidāma saruna par likumprojekta turpmāko virzību, piebilstot, ka frakcijā par to ir dažādi viedokļi.

Lasītākās ziņas

Frakcijām par to jāizlemj līdz šīs nedēļas vidum.

Kā ziņots, pagājušajā nedēļā Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) un Vācu evaņģēliski luteriskās baznīcas Latvijā (VELBL) pārstāvji uzstāja, ka likumprojekts par Rīgas Svētā Pētera baznīcas īpašumtiesību noregulēšanu ir jāskata vēl 12.Saeimā.

Autors: LETA
Foto: Ieva Leiniša

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti