Dalies:

Parīzē atklāta Intas Rukas personālizstāde

Parīzē atklāta Intas Rukas personālizstāde
  • 22. Jan. 2019

2019. gada 17. janvārī Latvijas vēstnieks Francijā Imants Lieģis apmeklēja tikko kā atklāto Intas Rukas personālizstādi “People I know” VOZ’GALERIE telpās Parīzē (Boulogne-Billancourt), kā arī tikās ar fotogrāfi, kura bija ieradusies no Rīgas uz atklāšanu.   

VOZ’GALERIE ir mākslas galerija, kas specializējas foto mākslā. Tās direktore Ivane Thieullent pirmo reizi ieraudzīja Intas Rukas darbus pērnā gada vasarā, kad fotogrāfe piedalījās Francijas pilsētā Vendome fotofestivālā “Promenades photographiques de Vendome” un tie viņu ļoti uzrunājuši un pat iespaidojuši.

Vēstniecība ir gandarīta, ka izcilā Latvijas fotogrāfe Inta Ruka kļūst pazīstama arī Francijas mākslas telpā, tādējādi iepazīstinot franču publikas foto mākslas cienītājus, gan ar savu darbu, gan ar Latviju. Kā zināms, I.Rukas darbi runā par Latvijas cilvēkiem, tāpēc katram attēlam apakšā ir savs unikāls stāsts, kas veidojas gadu garumā, jo fotogrāfe atgriežas pie saviem modeļiem, un viņai ir unikāla prasme stāstīt par viņas cilvēkiem.

Lasītākās ziņas valstī

Intas Rukas izstāde būs apskatāma līdz 20. martam galerijā VOZ’GALERIE (41 rue de l’Est, Boulogne-Billancourt).

Foto: Latvijas vēstniecība Francijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti