Dalies:

Par ieguldījumu latviešu kopienas veidošanā Ministru kabineta balva piešķirta Austrim Grasim

Par ieguldījumu latviešu kopienas veidošanā Ministru kabineta balva piešķirta Austrim Grasim
LETA/ Lita Krone
  • 22. Oct. 2019

Starp izcilām personībām, kas šogad par nozīmīgu veikumu Latvijas valsts attīstībā saņems Ministru kabineta balvu, ir diasporā labi pazīstamais valodnieks, folklorists, pedagogs un sabiedriskais darbinieks Austris Grasis. Apbalvojums A.Grasim piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu latviešu kopienas veidošanā un latviskās identitātes stiprināšanā, infomē Ministru kabinetā.

Ministru kabineta balva ir Latvijas valdības augtākais apbalvojums - nākamais augstākais aiz Triju Zvaigžņu ordeņa, un šodien valdība lēma, kurām sešām izcilām personībām tā tiks piešķirta šogad.

Ministru kabineta balva šogad tiks pasniegta arī disidentei un Latvijas neatkarības cīnītājai Lidijai Lasmanei par mūža ieguldījumu demokrātiskas un tiesiskas Latvijas valsts attīstībā, stiprinot nacionālās kultūras un morāles vērtības.

Lasītākās ziņas

Par ilggadēju un nozīmīgu ieguldījumu sporta attīstībā balvu saņems vieglatlētikas trenere Valentīna Eiduka, bet par izcilu zinātnisko darbību un atjaunotnes veicināšanu zinātnē apbalvojumu saņems Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra direktors, Latvijas Zinātnes padomes priekšsēdētājs, bioloģijas doktors, asociētais profesors Jānis Kloviņš.

Invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" valdes priekšsēdētājam Ivaram Balodim Ministru kabineta balva piešķirta par nozīmīgu ieguldījumu, pārstāvot cilvēku ar invaliditāti intereses un veicinot sabiedrības izpratni, bet Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Mikrotīkls" par ievērojamu atbalstu, sekmējot izglītības, zinātnes un veselības aprūpes attīstību, kā arī nozīmīgu ieguldījumu, veicinot Latvijas tautsaimniecības attīstību.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti