Dalies:

Papildināts Toronto un apkārtnē atcelto latviešu sarīkojumu saraksts

Papildināts Toronto un apkārtnē atcelto latviešu sarīkojumu saraksts
  • 25. Mar. 2020

Pieaugot bažām par koronavīrusa izplatību, pienāk arvien jaunas ziņas par atceltajiem sarīkojumiem latviešu kopienās, arī Toronto un apkārtnē. 

  • Dievkalpojumi visās draudzēs (Toronto Sv. Jāņa, Sv. Andreja un Austrumu, Hamiltonas Kristus draudzē un Otavas Miera draudzē) atcelti līdz turpmākiem paziņojumiem. Mācītāji Ilze Kuplēna-Ewart un Ģirts Grietiņš katru svētdienu ieraksta svētbrīdi, ko var noskatīties www.youtube.com (meklēt St. Andrew’s Church), Sv. Jāņa un Sv. Andreja draudžu Facebook lapās un draudžu mājaslapās. Spēlē Dāvids Šmits. Ir vēl cerības, ka Lieldienu dievkalpojumus varēs apmeklēt klātienē, taču noteikti jāseko līdzi aktualitātēm, jo viss var mainīties.
  • Atceltas 28. martā plānotās Latviešu rakstaino cimdu adīšanas mācības Kanādas Latviešu Centrā Toronto.
  • Uz vēlāku laiku pārcelta Latviešu Nacionālās apvienības Kanādā pilnsapulce un sesija, kas bija paredzētas 3. un 4. aprīlī. Līdz ar to pārcelta arī  LNAK Izglītības un kultūras fonda un LRDF pilnsapulce.
  • Uz vēlāku laiku pārcelta Daugavas Vanagu Toronto nodaļas valdes sēde, kas bija plānota 7. aprīlī un pilnsapulce, kas bija paredzēta 18. aprīlī. 
  • Atcelta arī Sv. Jāņa draudzes lauku īpašuma Saulaine talka, kas bija plānota 2. maijā.

Sekojiet līdzi Latviesi.com notikumu kalendāram, ziņām citviet vai par notikumiem zvaniet arī attiecīgajai organizācijai!

Latviesi.com jau 18. martā rakstīja, ka Toronto un apkārtnē atcelti daudzi sarīkojumi. Skatīt jau iepriekš atcelto sarīkojumu sarakstu.

Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti