Dalies:

Pagarināta pieteikšanās Eiropas latviešu skolu finansiālajam atbalstam līdz 2018. gada 27. maijam

Pagarināta pieteikšanās Eiropas latviešu skolu finansiālajam atbalstam līdz 2018. gada 27. maijam
  • 24. May. 2018

Pagarināta pieteikšanās Eiropas latviešu skolu finansiālajam atbalstam līdz 2018. gada 27. maija plkst. 23.00 (pēc Latvijas laika)!

Šogad līdzfinansējums tiks sniegts vismaz 32 latviešu nedēļas nogales skolām Eiropā, un tie ir 75 600 EUR, divas reizes vairāk nekā pagājušajā gadā. Finansējumu nodrošina Latviešu valodas aģentūra / Latvian Language Agency (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde”. Finansējumu administrē Eiropas Latviešu apvienība (ELA).

Konkursam var pieteikties latviešu diasporas skolas Eiropā, tai skaitā Gruzijā, kas atbilst finansējuma saņēmēju atlases kritērijiem (skat. konkursa nolikumu). Finansējumu iespējams saņemt: telpu īres, bērnu apdrošināšanas, skolotāju ceļa izdevumu segšanai no dzīvesvietas uz skolu un atpakaļ (izmantojot sabiedrisko transportu), mācību līdzekļu, materiālu un kancelejas preču iegādei. Individuālos gadījumos Finanšu komisija var izskatīt arī citu izdevumu kompensācijas pieprasījumu.

Finansējuma periods: 2018. gada 1. janvāris – 2018. gada 31. decembris (maksājumus apliecinoši dokumenti ir jāiesniedz līdz 2018. gada 1. novembrim, taču finansējuma saņēmējs, piemēram, var būt apmaksājis skolas telpu īri par laika periodu no 2018. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim).

Lai pieteiktos finansējumam, ir jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa: https://ej.uz/LVAfinansejums

Pieteikumus vērtēs komisija, kurā ir ELA, Latviešu nacionālās padomes Lielbritānijā, Latviešu biedrības Īrijā un Zviedrijas Latviešu apvienības pārstāvji. Atbilde par finansējuma piešķiršanu vai nepiešķiršanu pieteikumu iesniedzējiem tiks nosūtīta līdz 2018. gada 11. jūnijam.

Ar konkursa nolikumu ir iespējams iepazīties LVA mājaslapā www.valoda.lv. Papildu informāciju var iegūt, sazinoties ar ELA projektu vadītāju Airu Priedīti (elaskolas@gmail.com).

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti