Dalies:

Ostapenko, Dziesmu svētki un debesmanna - raibākā no labdarības izsolēm tiešsaistē

Ostapenko, Dziesmu svētki un debesmanna - raibākā no labdarības izsolēm tiešsaistē
  • 20. Apr. 2018

Lielbritānijā reģistrētā labdarības organizācija Giving for Latvia nupat palaidusi attāluma labdarības izsoli internetā, kas noslēgsies 10. maijā ar labdarības balli Londonā. 100% izsolē savāktās summas nonāks bērnu un jauno māmiņu krīzes centru un bērnu ar speciālām vajadzībām biedrību Latvijā atbalstam.

Kur gan citur, ja ne Giving for Latvia labdarības izsolē, var atrast tādu neticamu klāstu ar lietām, kas eksistē tikai vienā eksemplārā (Roberta Bukarta dāvātā hokeja nūja ar izlases spēlētāju parakstiem un Jeļenas Ostapenko dāvātā tenisa bumbiņa ar autogrāfu), lieliskām dāvanām sev un saviem mīļajiem un pieredzes dāvanām, kas ļauj baudīt Latvijas labumus (dziesmu svētku, koncertu un atrakciju biļetes, balvas gardēžiem, literatūras mīļotājiem, rotas, dzērieni, godalgotas galda spēles un daudz kas cits).

Kā katru gadu izsoli atbalsta arī Latvijas vēstniecība Lielbritānijā, tradicionāli dāvinot izsolei balvu, kas saistīta ar karalisko ģimeni. Šīgada balvu vēstniecība pagaidām gan vēl tur noslēpumā. Varam vienīgi minēt, ka tas varētu būt dubultnieks dāvanai prinča Viljama un Keitas bērniņam vai dubultnieks prinča Harija un Meganas kāzu dāvanai?

Lasītākās ziņas

Šogad balles organizatoriem ir arī jauns partneris debesmanna.com. Šī labdarības organizācija atbalsta mammas Latvijā, kuras saslimušas ar pirms un pēcdzemdību depresiju. Pateicoties tieši debesmanna.com, visām neticamajām izsoles balvām pievienojusies arī varena 3kg kaste - ar kvalitatīvu mannu perfektas debesmannas pagatavošanai - eksotiku, ko Lielbritānijā nemaz nevar iegādāties.

Labdarības balles un izsoles organizācijas brīvprātīgie rīko jau desmito gadu. Tas ļauj atbalstīt tos bērnus Latvijā, kuriem dzīvē klājies visgrūtāk. 7 Latvijas Bērnu Fonda paspārnē esošajos reģionālajos krīzes centros vien katru gadu īslaicīgu mājvietu sev atrod ap 1,200 bērnu, kuri cietuši no emocionālas, fiziskas vai seksuālas vardarbības savā ģimenē.

Giving for Latvia regulāri rīko projektu grantu konkursus, lai atbalstītu šos centrus. Mantas, ko lūguši krīzes centri ir visdažādākās - sākot no bumbiņu vannām, galda spēlēm un sporta inventāram līdz pat fotoaparatūrai miesas bojājumu nofiksēšanai un interviju lellēm seksuālās vardarbības gadījumiem.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai pēdējos gados izdevies arī vairāk atbalstīt biedrības bērniem ar speciālām vajadzībām. Apmaksāta speciāla vingrošanas aparatūra un ekskursijas. Bet, piemēram, "Žēlsirdības mājai" Ventspilī, kur dzīvo jaunieši ar garīgiem traucējumiem, bijušie bērnu namu audzēkņi, paredzēts iegādāties dzīvus cālīšus, lai jaunieši savā saimniecībā var mācīties rūpēties par dzīvām radībām un arī lētāk tiktu pie kvalitatīvas pārtikas.

Krīzes centru un bērnu ar speciālām vajadzībām biedrību lielākie pateicības vārdi ir tieši par to, ka Giving for Latvia brīvprātīgie vienmēr iedziļinās un noskaidro, kādiem projektiem visvairāk nepieciešams atbalsts. Pat nelieli granti €500 apmērā devuši ne tikai finansiālu, bet arī spēcīgu morālu atbalstu nelielajām labdarības organizācijām Latvijā - sak, kādam centru un biedrību darbība rūp.

Giving for Latvia, debesmanna.com un Latvijas vēstniecība aicina aktīvi piedalīties izsolē un garantē gandarījumu par labdarības atbalstīšanu.

Savukārt tie, kuri brīvi ceturtdien 10. maijā, laipni aicināti pievienoties Londonas labdarības ballei, kur varēs tīklot, vakariņot, un baudīt un sumināt visu to labāko no Latvijas.

Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti