Dalies:

Novembrī mobilo pasu darbstacija viesosies Edinburgā

Novembrī mobilo pasu darbstacija viesosies Edinburgā
  • 15. Oct. 2019

2019. gada 26.-28. novembrī notiks izbraukums ar mobilo pasu darbstaciju uz Edinburgu. 

Derīgs personu apliecinošs dokuments ir nepieciešams, lai pieteiktos “settled status”. Šo imigrācijas statusu būs jāiegūst ikvienam Eiropas Savienības pilsonim, kurš pēc Brexit vēlēsies turpināt dzīvot Apvienotajā Karalistē.

Pieteikšanās kārtība

Lasītākās ziņas valstī

Pases un/vai ID kartes noformēšana izziņotajā izbraukumā iespējama tikai pēc iepriekšēja pieraksta, nosūtot uz vēstniecības konsulārās nodaļas e-pastu consulate.uk@mfa.gov.lv šādu informāciju:

  • Vārds, uzvārds, personas kods personām, kurām nepieciešama jauna pase/ID karte;
  • Tālruņa numurs;
  • Iemesls, kādēļ nepieciešama jauna pase/ID karte (piem., beidzies derīguma termiņš, zudis dokuments, pirmā pase/ID karte);
  • Pievienojiet norādi “Edinburga”.

Izbraukumā pieteikumi tiek pieņemti tikai no personām, kas jau ir reģistrētas Latvijas pilsonībā.

Informācija par nepieciešamajiem dokumentiem un pakalpojumu samaksu pieejama vēstniecības mājas lapās sadaļā Pases/Personas apliecības (eID kartes).

Par pases pieteikuma noformēšanu ārpus Londonas, izmantojot mobilo pasu darbstaciju, tiek iekasēta papildus samaksa EUR 40.

Informācija par plānotajiem izbraukumiem ar mobilajām pasu darbstacijām ārpus Londonas tiek publicēta vēstniecības mājaslapā Izbraukumi ar mobilām pasu darbstacijām ārpus Londonas, kad tiek atvērts pieraksts apmeklējuma laika rezervēšanai. Ja vēlaties saņemt informāciju par gaidāmajiem izbraukumiem savā e-pastā, tad pierakstieties konsulārajām ziņām.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti