Dalies:

Notiks diskusija par integrēšanos Latvijas sabiedrībā pēc dzīves ārzemēs

Notiks diskusija par integrēšanos Latvijas sabiedrībā pēc dzīves ārzemēs
  • 16. Sep. 2019

Rītdien, 17. septembrī, Rīgā notiks biedrības "Ar pasaules pieredzi Latvijā" organizētā diskusija “Kā integrēties Latvijas sabiedrībā pēc dzīves ārzemēs”.

Diskusijas pirmajā daļā trīs dalībnieki pastāstīs par savu reintegrācijas pieredzi, praktiskām problēmām, ar kurām sastapās, kā arī veiksmes stāstiem. Pēc dzīves Norvēģijā Inese Elizabete Johansena sastapās ar grūtībām, kad viņas dēls uzsāka mācības latviešu skolā. Lingita Lina Bopulu pastāstīs par to, ko nozīmē dzīvot Latvijā, kad neizskaties pēc “klasiskā latvieša”. Trešais runātājs dalīsies pieredzē par atgriešanos kopā ar ģimenes locekli, kurš nav ar Latvijas izcelsmi.

Pēc pieredzes stāstiem notiks diskusija, kur atbildīgo ministriju un pašvaldības pārstāvji atbildēs uz identificētām problēmām un meklēs risinājumus remigrantu reintegrācijas atvieglošanai.

Lasītākās ziņas valstī

Pasākums notiks Lielājā ģildē, Amatu ielā 6, Rīgā, sākums pl. 18.30. Saruna notiks latviešu valodā. Pēc pasākuma notiks neformāla tīklošanās.

Diskusija notiek ar Rīgas Domes Sabiedrības integrācijas programmas finansiālu atbalstu projekta “Remigrācija - risinājums darba spēka trūkumam Latvijā: iespējas un izaicinājumi” ietvaros. 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti