Dalies:

Notiks bezmaksas vebinārs par digitālo uzņēmējdarbību

Notiks bezmaksas vebinārs par digitālo uzņēmējdarbību
CC0
  • 19. May. 2020

Lai palīdzētu visiem topošajiem un esošajiem uzņēmējiem nodibināt un attīstīt e-Uzņēmumu, banka "Citadele" un Ekonomikas ministrija otrdien no plkst.10 līdz plkst.11.30 organizē bezmaksas vebināru - "Kā nodibināt e-Uzņēmumu: no A līdz Z", informē iniciatīvas mediju attiecību konsultants Kaspars Līcītis.

Pasākums notiek "Strādā jebkur" jeb "#DomāDigitāli" iniciatīvas laikā, kas veidota ar mērķi veicināt digitālo transformāciju uzņēmējdarbībā.

"Ārkārtas situācija saistībā ar koronavīrusa "Covid-19" izplatību ir mainījusi ikviena Eiropas iedzīvotāja un uzņēmēja ikdienas ritmu, nosakot nepieciešamību strādāt, mācīties un sazināties attālināti, aktīvi izmantojot visdažādākās digitālās platformas un tehnoloģijas. Digitālā transformācija un mūsdienīga pieeja problēmu risināšanā ir viens noveiksmīgas uzņēmējdarbības pamatiem. Laikā, kad komercdarbības veikšanai fiziska atrašanās vieta ir mainīgs aspekts, ir būtiski veicināt e-komercijas izaugsmi un sabiedrības digitālo prasmju līmeņa celšanu," saka Jānis Vitenbergs, ekonomikas ministrs.

Lasītākās ziņas

Vebinārā ALTUM, LIAA, LVRTC, Valsts ieņēmumu dienesta, Uzņēmuma reģistra, interneta veikala 220.lv un bankas Citadeles eksperti stāstīs, kā nodibināt savu uzņēmumu un digitālajā komercijā integrēt klientu maksājumus, e-Identitāti un eParakstu, kur saņemt finansējumu savām idejām, kā arī sniegs citus noderīgus padomus ceļā uz komercijas attīstīšanu internetā.

Iniciatīvas laikā līdz 29.maijam notiks vairāki pasākumi, kuru laikā Latvijas uzņēmumiem būs iespējas iemācīties integrēt digitālās tehnoloģijas uzņēmējdarbībā, veicinot to konkurētspēju un efektivitāti.

Pasākumu tēmas ietver e-uzņēmumu dibināšanu un vadību, digitālās prasmes un rīkus attālināta darba un komunikācijas plānošanai un organizēšanai, e-paraksta dažādās iespējas, kultūru un radošumu digitālajā vidē, digitālā mārketinga pamatus, biznesa sākšanu un tirdzniecību e-vidē, kā arī grāmatvedības un finanšu pārvaldību.

Papildus desmit publiskiem darbsemināriem organizāciju pārstāvji varēs pieteikties arī bezmaksas mentoringa sesijām par dažādiem ar biznesa attīstību saistītiem jautājumiem.

Vebinārs būs skatāms www.leta.lv portālā, Citadeles, LIKTA un Ekonomikas ministrijas Atbalsts uzņēmējiem Facebook kontā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti