Dalies:

Notika pieņemšana LR vēstniecībā Madridē sakarā ar Latvijas dalību Starptautiskajā tūrisma gadatirgū

Notika pieņemšana LR vēstniecībā Madridē sakarā ar Latvijas dalību Starptautiskajā tūrisma gadatirgū
  • 24. Jan. 2018

19. janvārī Latvijas vēstniecībā Madridē notika pieņemšana sakarā ar Latvijas dalību Starptautiskajā tūrisma gadatirgū FITUR 2018.

Latvijas vēstniece Spānijā Argita Daudze pateicās klātesošajiem par dalību izstādē, īpaši izceļot LIAA Tūrisma departamentu par veiksmīgo stenda dizaina konceptu un Latvijas viesnīcu un restorānu asociāciju par atbalstu projekta realizēšanā. Latvijas klātbūtne FITUR 2018 ar nacionālo stendu ir īpaši svarīga Latvijas simtgades kontekstā. Dalība izstādē veicinās tūrisma nozares attīstību, īpaši uzsverot Latvijas apmeklēšanu simtgades svinību laikā. Pasākumā piedalījās pārstāvji no Latvijas nacionālā stenda, kā arī viesi no Spānijas Ārlietu un sadarbības ministrijas, Spānijas Uzņēmēju konfederācijas, tirdzniecības centra El Corte Ingles un žurnālisti.

Latvijas nacionālo stendu veidoja LIAA Tūrisma departaments sadarbībā ar Latvijas viesnīcu un restorānu asociāciju, Latvijas Zaļo ceļu asociāciju (Latvian Greenways Association), LiveRiga, Siguldas pašvaldības – klāsteri “Enter Gauja” un tūroperatoru Baltic Travel Group. Tūrisma kompānija Via Hansa sadarbība ar lidsabiedrību airBaltic piedalījās FITUR 2018 ar atsevišķu stendu.

FITUR gadatirgū Latvija tika prezentēta kā moderna, zaļa valsts, kas atrodas Ziemeļeiropā, ar augstiem sasniegumiem inženierzinātnē, robotikā, datu apstrādē, bio-ekonomikas nozarēs, ar spilgtu kultūrvēsturisko mantojumu un izciliem māksliniekiem.

No 19. līdz 21. janvārim norisinājās Starptautiskais tūrisma gadatirgus FITUR 2018 šogad jau 38. reizi, un tas ir otrais pasaulē nozīmīgākais tūrisma nozares gadatirgus. Šogad ir sasniegts rekordliels dalībnieku skaits: 9,893 kompānijas no 165 valstīm / reģioniem. FITUR gadatirgu ik gadu atklāj Viņa Majestāte Spānijas karalis Filips VI. FITUR 2018 atklāšanas dienā Latvijas nacionālo stendu atklāja Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis. Latvija FITUR piedalās otro reizi (iepriekšējā reize 2007.gadā).

Attēls: LR vēstniecība madridē

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti