Dalies:

Noslēgsies pieteikšanās granta projektu konkursam attīstības sadarbības projektiem

Noslēgsies pieteikšanās granta projektu konkursam attīstības sadarbības projektiem
  • 20. Aug. 2018

Šodien plkst.16.00 noslēgsies pieteikšanās Ārlietu ministrijas (ĀM) izsludinātajam granta projektu konkursam attīstības sadarbības projektiem.

ĀM jūlijā izsludināja konkursu "Atbalsts Eiropas Komisijas un citu starptautiskās palīdzības finansētāju finansētiem attīstības sadarbības un attīstības (globālās) izglītības projektiem Latvijas Republikas noteiktajās saņēmējvalstīs un Latvijas Republikā".

Līdzfinansējuma granta projektu konkursā prioritāri tiks atbalstīti attīstības sadarbības projekti. Attiecībā uz šiem projektiem saņēmējvalstis var būt jebkura partnervalsts, tomēr izvērtēšanas kārtībā priekšroka tiks dota projektu īstenošanai Eiropas Savienības Austrumu partnerības valstīs (īpaši Gruzijā, Moldovā, Ukrainā), kā arī Centrālāzijas valstīs (īpaši Kirgizstānā, Tadžikistānā, Uzbekistānā). Attīstības (globālās) izglītības projektu norises vieta ir Latvija.

Lasītākās ziņas

Pieteikties konkursam var Latvijā reģistrētas biedrības, nodibinājumi un sociālie partneri, bet konkursa kopējais pieejamais finansējuma apjoms no ĀM ir 25 800 eiro.

Informācija par uzvarētājiem tiks publicēta ĀM mājaslapā.

Avots: LETA

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti