Dalies:

Noslēdzies konsulārais izbraukums Limerikā un Korkā

Noslēdzies konsulārais izbraukums Limerikā un Korkā
  • 25. Apr. 2018

Latvijas vēstniecība Īrijā ir sekmīgi noslēgusi pavasara izbraukuma sesiju, kuras laikā konsulārie pakalpojumi Īrijā dzīvojošajiem Latvijas valstspiederīgajiem bija pieejami tuvāk dzīvesvietai.

16. aprīlī Limerikā un 19. aprīlī Korkā tika veikta pasu un personas apliecību pieteikumu pieņemšana no Latvijas valstspiederīgajiem, kā arī tika sniegti citi konsulārie pakalpojumi un konsultācijas dažādos konsulārajos jautājumos. Vēstniecība, izmantojot mobilo pasu darbstaciju, kopumā pieņēma 63 pieteikumus pasēm un personas apliecībām (Limerikā – 45, Korkā – 18). Latvijas pilsonībā tika reģistrēti 5 bērni, kā arī tika pieņemti 50 iesniegumi par ziņu aktualizēšanu Iedzīvotāju reģistrā, to skaitā 45 paziņojumi par pastāvīgo dzīvesvietu Īrijā.

Vēstniecība pateicas tautiešiem par atsaucību un aktivitāti, izmantojot ārpus vēstniecības sniegtos pakalpojumus.

2018. gada rudenī vēstniecība plāno veikt rudens izbraukuma sesiju ārpus Dublinas. Ja vēlaties, lai pakalpojums nākamajā gadā tiktu sniegts Jūsu pilsētā, vēstniecība lūdz pieteikt Jūsu interesi, rakstot uz e-pasta adresi: consulate.ireland@mfa.gov.lv vai zvanot pa tālr. +353 1 478 0156.

Informācija par iespējām saņemt konsulāros pakalpojumus Īrijā un to samaksas apmēriem pieejama vēstniecības mājaslapā www.latvija.ie.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti