Dalies:

Noskaties "Sarkanā meža" 4. sēriju!

Noskaties "Sarkanā meža" 4. sēriju!
  • 17. Mar. 2019

Iznākusi jaunākā daudzsēriju mākslas filmas ”Sarkanais mežs” sērija. 4.daļas nosaukums “Krievs”. Atgādinām, ka šis vēsturiskais trilleris skatāms internetā arī ārpus Latvijas!

Skaties 4. sēriju šeit!

Īss atskats uz iepriekšējām sērijām:

Lasītākās ziņas valstī

1.sērija. «Nacists»

1949.gads, marts, Anglija. Latviešu emigrantu, bijušo leģionāru Vitoldu uzrunā britu izlūkdienesta MI6 virsnieks, latvietis Rūdolfs Silarājs. Viņš aicina Vitoldu pievienoties patriotu grupai, kuri vēlas panākt Baltijas valstu neatkarības atjaunošanu.

Vitolds nepiekrīt, viņš gatavojas kāzām, kopā ar līgavu Veltu grasās pārcelties uz ASV. Tam vajadzīga vairs tikai ārsta izziņa, ka abi ir veseli.

Krogā izceļas kautiņš, vietējie latviešus uzskata par nacistiem, jo dejās spēlēta vācu dziesma marša tempā. Negaidīti Vitolda darba vietā ierodas nacistu mednieki.

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/02.03.2019-sarkanais-mezs.-1.serija.-nacists.id152901/

2.sērija «Bedrē»

Arestēts Vitolda darba biedrs, viņu vaino žīdu šaušanā kara laikā. Vitolds pamet darbu un dodas uz Londonu pie Silarāja. Velta brauc viņam līdzi. Londonā abus satiek ne tikai Silarājs, bet arī Latvijas vēstnieks Kārlis Zariņš. Vitoldam ar vēstnieku ir gara saruna.

Vitolda iespējas saņemt ieceļošanas atļauju ASV sašķobās. Velta cenšas problēmu atrisināt. Vēlā naktī pie Vitolda ierodas Silarājs ar negaidītu ziņu.

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/02.03.2019-sarkanais-mezs.-2.serija-bedre.id152902/

3. sērija «Vai šeit var dabūt alu?»

Vitolds piekrīt doties uz Latviju. Silarājs viņam apsola parūpēties par Veltu, kamēr Vitolds ir prom. Uz kuģa Vitolds satiek Rubeni -savu pārinieku misijā. Abi nakts aizsegā izceļas Kurzemes piekrastē. Aģenti dodas satikt kontaktpersonu, kas viņus aizvedīs pie mežabrāļiem. MI6 pazaudē sakarus ar Vitoldu un Rubeni.

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/09.03.2019-sarkanais-mezs-3.-serija.-vai-seit-var-dabut-alu.id153507/

Foto: LTV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti