Dalies:

Norvēģijas pilsētā Bergenā norisinājās diasporas skolotāju seminārs

Norvēģijas pilsētā Bergenā norisinājās diasporas skolotāju seminārs
  • 27. Feb. 2018

Šī gada 17.-18.februārī Norvēģijas pilsētā Bergenā uz semināru satikās diasporas skolotāji no Norvēģijas, Zviedrijas, Dānijas, Polijas, ELA un LVA pārstāvji, kā arī pārstāvāji no IZM un VISC. Semināra organizēšanā šogad piedalījās Bergenas latviešu kultūras skola – Bergausis.

Semināra atklāšanā tika nolasīta arī Latvijas vēstnieces Norvēģijā – Judītes Dobeles uzruna, un visiem uzstājās Bergauša – latviešu kultūras skolas Bergenā bērni. Abas semināra dienas bija pildītas ar vērtīgām lekcijām par mācību procesu, jaunāko informāciju par LVA materiāliem un pieredzes apmaiņu par diasporas skoliņu darbu.

Sestdienas vakara noslēgumā skolotājus un viesus izklaidēja postfolkloras grupa Rikši no Latvijas ar nelielu koncertu, sadziedāšanos un sadancošanos. Skolotāju aktīvā iesaistīšanās, vērtīgās sarunas un pieredzes apmaiņa, un kopīgais ieguvums no šī pasākuma pierāda tikai to, ka šādiem semināriem ir jānotiek regulāri. Tas stiprina skolotāju zināšanas, motivāciju un degsmi izmantot savu laiku un zināšanas brīvprātīgajā darbā, strādājot ar bērniem un ģimenēm ārpus Latvijas.

Foto: Eiropas Latviešu apvienība/Facebook

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti