Dalies:

Non-fiction 20. starptautiskajā grāmatu tirgū Maskavā piedalās pārstāvji no Latvijas

Non-fiction 20. starptautiskajā grāmatu tirgū Maskavā piedalās pārstāvji no Latvijas
  • 03. Dec. 2018

29. novembrī noslēdzās Non-Fiction 20. starptautiskais grāmatu tirgus, kurā Latviju pārstāvēja pazīstami latviešu dzejnieki, rakstnieki, izdevēji un ilustratori.

Pasākuma ietvaros, 1.decembrī notika Baltijas valstu literārā kafejnīca, kuru atvēra Latvijas vēstnieks Krievijā Māris Riekstiņš. Uzrunājot klātesošos interesentus, vēstnieks uzsvēra Latvijas literatūras nozīmi gan Latvijas valstiskuma izveidē, gan kultūras un tradīciju saglabāšana, kā arī izcēla mūsdienu rakstniekus, kuri guvuši starptautisku atzinību.

Literārajā kafejnīcā uzstājās latviešu dzejnieki un rakstnieki Daina Sirmā, Inguna Cepīte un Aivars Eipurs, kā arī ilustratore Gita Treice, kuras izstāde “Skat! Look!” bija apskatāma visas nedēļas garumā.

Lasītākās ziņas valstī

Grāmatu tirgus notika no š.g. 28.novembra līdz 2.decembrim Centrālajā Mākslinieku namā, Maskavā. Tajā tika pārstāvētas 28 valstis un vairāk nekā simts grāmatu izdevēju no visas pasaules. Pasākumu apmeklēja vairāki desmiti tūkstoši Maskavas iedzīvotāju un viesu. Latvijas dalība šajā pasākumā tika īstenota Latvijas simtgades publiskās diplomātijas programmas ietvaros.

Foto: Latvijas vēstniecība Krievijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti