Dalies:

Indulis Bērziņš: Pietrūkst zināšanas kā uzrunāt latviešus visā pasaulē

Indulis Bērziņš: Pietrūkst zināšanas kā uzrunāt latviešus visā pasaulē
  • 05. Nov. 2018

Pozitīvi ir tas, ka Latvijas valstij un arī uzņēmumiem ir vēlme komunicēt ar latviešiem arī ārpus Latvijas, bet, manuprāt, šobrīd visvairāk pietrūkst zināšanas – kā to darīt, Radio SWH raidījumā Tikko atgriezušies norāda Latviesi.com vadītājs Indulis Bērziņš

Informācijas telpa, kurā visi cilvēki dzīvo, ir ļoti sašķelta: simtiem feisbuka grupas, katram sava informācijas plūsma un mediji ko patērēt. Bieži vien ir situācijas, kat kaut kas nozīmīgs tiek izziņots, bet tas reāli sasniedz tikai 5 vai 10 procentus. Līdz ar to tie deviņdesmit procenti paliek nesasniegti un viņi uzdod jautājumu – jūs taču mums nekā nesakāt. Tomēr īstenībā no otras puses, ar visu sirdi un dvēseli kaut kas ir svarīgs izziņots vēloties tikai labu. Tādēļ tas ir tas, ko vajadzētu tālāk attīstīt – kā vienot latviešu informācijas telpu visā pasaulē, lai plašāku sabiedrību var sasniegt arī informācija, kas ir nozīmīga sabiedrībai, bet ne vienmēr ir sensacionāla un līdz ar to populāra sociālajos tīklos.

 

Lasītākās ziņas

Radio SWH raidījumu cikls „Tikko atgriezušies"sirsnīgās sarunās ar raidījuma vadītāju Inesi Vaikuli atspoguļo patiesības stāstos par emigrācijā dzīvojošo latviešu atgriešanos Latvijā. Šo un citus raidījumus klausieties tiešraidē Radio SWH, kā arī portālā Latviesi.com.

Raidījumu cikls top sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju un Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi sabiedriskā pasūtījuma ietvaros.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti