Dalies:

Nobalso! Darba un remigrācijas portāls YourMove konkursa „Atspēriens“ finālā

Nobalso! Darba un remigrācijas portāls YourMove konkursa „Atspēriens“ finālā
  • 17. May. 2018

Divi jauni latviešu profesionāļi, kuriem abiem katram ir savs stāsts par aizbraukšanu un atgriešanos Latvijā, ticot Latvijas ekonomiskai izaugsmei un piedāvātajām iespējām, ir izveidojuši interneta platformu YourMove.lv kā palīgrīku, lai palīdzētu Latvijā atgriezties arī citiem studiju un darba nolūkā aizbraukušajiem.

Jānis Kreilis un Reinis Znotiņš, kuru vadībā ielikti pamatakmeņi YourMove.lv izveidē, skaidro, ka viņu mērķis ir palīdzēt savienot profesionāļus ar pasaules pieredzi, kuri apsver iespēju atgriezties vai pārcelties uz Latviju, ar mūsdienīgiem un maksātspējīgiem uzņēmumiem Latvijā. Portālā uz šo brīdi ir reģistrējušies vairāk nekā 100 uzņēmumi, un pirmajos darbības mēnešos tas ir palīdzējis jau vairākiem darba devējiem – atrast meklētos darbiniekus, bet darba meklētājiem – konkurētspējīgi apmaksātu darbu Latvijā.


Ar savu projektu jaunā komanda ir iekļuvusi jauno uzņēmumu atbalsta programmas “Atspēriens” finālā. Plašāka informācija par YourMove.lv un par jūsu iespējām atbalstīt šī projekta virzību atrodama mājas lapā: http://www.investeriga.lv/atsperiens/balsosana/?videoId=11!


Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti