Dalies:

No valša līdz polkai “Rumbas Kvartets” Sidrabenē dancinās jāņubērnus

No valša līdz polkai “Rumbas Kvartets” Sidrabenē dancinās jāņubērnus
  • 08. Jun. 2019

Šogad Toronto Sv. Andreja draudzes lauku īpašuma Sidrabene Jāņu sarīkojumā piedalīsies mūziķi no Latvijas - “Rumbas Kvartets”, pēc tam spēlējot arī XV Latviešu Dziesmu un Deju svētkos Toronto.

„Rumbas Kvartets” ir īsts kurzemnieku ansamblis no Kuldīgas. „Rumbas Kvarteta” mērķis ir populārizēt dzīvo instrumentu mūziku, kas dod iespēju mūzicēt arī bez pastiprinošām iekārtām, kā to darīja mūziķi pagājušā gadsimta 20tos un 30tos gados, kā arī neļaut aizmirst vecās ziņģes un galda dziesmas! Dziedot un izpildot šīs dziesmas, nekas netiek samākslots, jo mūziķu sastāvs tiecas uz to, lai saglabātu vienkāršu un melodisku zaļumbaļļu skanējumu.

Lasītākās ziņas valstī

Pašlaik „Rumbas Kvarteta” sastāvam ir aptuveni 100 starpkaŗu zaļumballēs spēlēto melodiju, kuŗas tiek spēlētas arī ikvienā mūsdienu zaļumballē. No valša līdz polkai! Cilvēkiem tas patīk, kas arī ir galvenais mērķis.

“Rumbas Kvartets” ir iekaŗojis daudzu klausītāju sirdis un par to liecina sešus gadus pēc kārtas ieņemtās godalgotās vietās šlāgermūzikas aptaujās. Ansamblim izdoti trīs studijas albumi CD formātā.

“Rumbas Kvarteta” sastāvs:

- Artis Šimpermanis (vokāls, akordeons),

- Rolands Stucers (eifo- nijs),

- Guntis Stucers (tuba),

- Kristers Hartmanis (sitam- instrumenti).

JA ZAĻUMBALLE, TAD “RUMBAS KVARTETS”!

Nāciet dejot pie “Rumbas Kvarteta” mūzikas Sidrabenē!●

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amērikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti