Dalies:

No šodienas aizliegtas Saeimas vēlēšanu politiskās reklāmas televīzijā

No šodienas aizliegtas Saeimas vēlēšanu politiskās reklāmas televīzijā
  • 06. Sep. 2018

Šodien stājas spēka aizliegums izvietot Saeimas vēlēšanu aģitācijas materiālus televīzijā.

Saskaņā ar likumu no 30 dienas pirms vēlēšanu dienas ir aizliegts izvietot priekšvēlēšanu aģitācijas materiālus televīzijā, norādīts Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā.

Savukārt vēlēšanu dienā un dienu pirms vēlēšanām priekšvēlēšanu aģitācija būs aizliegta radio, publiskās lietošanas ārtelpās un iekštelpās, preses izdevumos, valsts un pašvaldību institūcijās un kapitālsabiedrībās, kurās valstij vai pašvaldībai pieder vairāk nekā 50% akciju. Internetā, izņemot partiju un partiju apvienību mājaslapas, dienu pirms vēlēšanām un vēlēšanu dienā būs aizliegts izvietot maksas priekšvēlēšanu aģitāciju.

Lasītākās ziņas

Priekšvēlēšanu aģitāciju balsošanas laikā būs aizliegts izvietot arī vēlēšanu iecirkņos un 50 metrus no ieejas iecirknī.

Priekšvēlēšanu aģitācijas uzraudzību atkarībā no aģitācijas veida veic Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome, Valsts policija un pašvaldības policija. Iecirkņa komisijas priekšsēdētājs uzrauga, lai nenotiktu aģitācija vēlēšanu iecirkņos un 50 metrus no iecirkņiem.

13.Saeimas vēlēšanas notiks 6.oktobrī.

Avots: LETA

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti