Dalies:

No ārvalstīm atbraukušajiem Latvijā īpaši ierobežojumi

No ārvalstīm atbraukušajiem Latvijā īpaši ierobežojumi
LETA/Evija Trifanova
  • 01. Apr. 2020

Atbilstoši valdības lēmumam no trešdienas personām, kuras ir atgriezušās no ārvalstīm, ir jāsamazina tiešs kontakts ar citiem cilvēkiem, tostarp noteikts aizliegums pārvietoties sabiedriskajā transportā, uzņemt viesus, doties privātās vizītēs un citādi tiešā veidā kontaktēties ar apkārtējiem. Šāds lēmums pieņemts, lai nepakļautu citas personas inficēšanās riskam ar slimību Covid-19.

Jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 48 cilvēkiem, bet kopumā ar to valstī saslimuši 446 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

 

Diennakts laikā kopējais ar Covid-19 saslimušo skaits Latvijā pieaudzis par 11%, liecina aģentūras LETA veiktie aprēķini.

Lasītākās ziņas valstī

Patlaban ārstniecības iestādēs ir stacionēti 28 Covid-19 pacienti, no viņiem 25 ir ar vidēju slimības gaitu, bet trīs - ar smagu.

Vakar tika paziņots, ka ar Covid-19 inficējušies vismaz 27 cilvēki kristīgās draudzes "Zilais krusts" vīriešu patversmē Rīgā. Starp inficētajiem ir gan patversmes klienti, gan darbinieki.

Tāpat ar Covid-19 kopumā ir inficējušies vismaz 26 medicīnas darbinieki.

Jau ziņots, ka no 13.marta līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti