Dalies:

Nepalaid garām iespēju noskatīties internetā “Sarkanā meža” 3. sēriju!

Nepalaid garām iespēju noskatīties internetā “Sarkanā meža” 3. sēriju!
  • 10. Mar. 2019

«Vai šeit var dabūt alu?» - tāds ir 3. sērijas nosaukums. Atgādinām, ka simtgades daudzēriju māsklas filma skatāma internetā arī ārpus Latvijas,  un pirmās divas sērijas demonstrētas pagājušajā nedēļā.

Jaunāko sēriju skaties šeit!

Tas ir vēsturisks spiegu trilleris, kam līdzīgs Latvijā vēl nav uzņemts, jo pirmo reizi inscenēti notikumi gan Latvijas mežos, gan trimdas latviešu dzīve Lielbritānijā 1949. gadā.

Lasītākās ziņas valstī

Īss atskats uz iepriekšējām sērijām:

1.sērija.  «Nacists»

1949.gads, marts, Anglija. Latviešu emigrantu, bijušo leģionāru Vitoldu uzrunā britu izlūkdienesta MI6 virsnieks, latvietis Rūdolfs Silarājs. Viņš aicina Vitoldu pievienoties patriotu grupai, kuri vēlas panākt Baltijas valstu neatkarības atjaunošanu.

Vitolds nepiekrīt, viņš gatavojas kāzām, kopā ar līgavu Veltu grasās pārcelties uz ASV. Tam vajadzīga vairs tikai ārsta izziņa, ka abi ir veseli.

Krogā izceļas kautiņš, vietējie latviešus uzskata par nacistiem, jo dejās spēlēta vācu dziesma marša tempā. Negaidīti Vitolda darba vietā ierodas nacistu mednieki.

2.sērija «Bedrē»

Arestēts Vitolda darba biedrs, viņu vaino žīdu šaušanā kara laikā. Vitolds pamet darbu un dodas uz Londonu pie Silarāja. Velta brauc viņam līdzi. Londonā abus satiek ne tikai Silarājs, bet arī Latvijas vēstnieks Kārlis Zariņš. Vitoldam ar vēstnieku ir gara saruna.

Vitolda iespējas saņemt ieceļošanas atļauju ASV sašķobās. Velta cenšas problēmu atrisināt. Vēlā naktī pie Vitolda ierodas Silarājs ar negaidītu ziņu.

Foto: LTV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti