Dalies:

Nenokavē pieteikšanos pavasara nometnei Valkas diasporas bērniem

Nenokavē pieteikšanos pavasara nometnei Valkas diasporas bērniem
  • 22. Feb. 2020

No š.g. 30. aprīļa līdz 4. maijam notiks Valkas novada pašvaldības organizēta pavasara nometne “Iepazīsti Valku un Latviju!”. Tajā  aicināti piedalīties Valkas novada bērni no  diasporas un remigrējušajām ģimenēm. Nometne paredzēta bērniem un jauniešiem no 10 gadu vecuma. 

Nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt Valkas novadu, Siguldas aktīvā tūrisma piedāvājumus, Latvijas galvaspilsētas Rīgas vecpilsētu un paviesoties televīzijas tornī. Tāpat arī neizpaliks sportiskas aktivitātes, valodas apguves un kultūras nodarbības. Dalība nometnē, uzturēšanās izdevumi, kā arī transporta izdevumi – biļetes  lidojumiem tiek pilnā mērā apmaksāti. 

Nometne tiek finansēta no Vidzemes plānošanas reģiona un Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas atbalstītās  programmas “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi Latvijas pašvaldībās”. Šāda nometne Valkā plānota pirmo reizi. 

Lasītākās ziņas valstī

Aicinām  izbaudīt pavasari un iepazīt vienam otru Latvijā! Interesentu pieteikumus un jautājumus par nometni adresēt Valkas novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītājai Guntai Smanei, t.+371 26463408 (arī WhatsApp), e-pasts gunta.smane@valka.lv. 

Pamatojoties uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un plānošanas reģionu Diasporas likumā noteikto kompetenci, kā arī saskaņā ar 2019. gadā Valdības rīcības plānā noteiktajiem uzdevumiem, kas paredz palīdzēt atgriezties tautiešiem Latvijā, turpinās remigrācijas programmas īstenošana, ieviešot to kā pastāvīgu programmu. Vidzemes reģionā remigrācijas koordinatora pienākumus veic Ija Groza, kontaktinformācija: e:pasts: ija.groza@vidzeme.lv, Mob.t.: 29287585. 

 

Informāciju sagatavoja: 

Kaiva Anna Upleja, 

Vidzemes plānošanas reģiona pārstāve,

E-pasts: kaiva.upleja@strategies.lv

tel. nr.: 27894799

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti