Dalies:

Nenokavē pieteikšanos Pasaules Latviešu jaunatnes semināriem 2x2!

Nenokavē pieteikšanos Pasaules Latviešu jaunatnes semināriem 2x2!
  • 22. Feb. 2020
  • 09.20

Uz 2x2 semināriem aicināti jaunieši no 18 līdz 30 gadiem. Tā ir iespēja pavadīt laiku izglītojoši un jautri. Uzzini vairāk un piesakies: 2x2pasaule.lv; facebook.com/2x2pasaule    

  • No 1. līdz 3. maijam

2x2 Mežā būs gājiens pie dabas un gājiens pie sevis. Būšana dabā ir vieta, kur var labi iepazīt savas emocijas, domas un vajadzības. Praktiskās darbnīcās ne tikai apgūsim, kā atrast īstos ceļus kartē, gatavot maltītes uz ugunskura un paši iekārtot nometnes vietu, bet arī rīkus, kā labāk izprast sevi. Pieteikties aicināts ikviens: gan āra dzīves veterāns, gan tie, kam šī būs pirmā reize, dodoties pie dabas. Pieteikšanās sāksies no 05.02.

  • No 20. līdz 24. jūnijam

2x2 seminārs saulgriežos „Saule. Es. Pasaule“. Kas mēs esam? Kāda ir apkārtējās vides, līdzcilvēku un notikumu ietekme uz mums un kāda ir mūsu loma apkārtējās vides un pasaules veidošanā? Kur meklēt savu ideju domubiedrus? Kas ir mana identitāte? Kāda nozīme ir latvietībai manas identitātes veidošanā? Kas vispār ir latvietība? 

Lasītākās ziņas valstī

Ja arī Tevi ikdienā urda atbilžu meklēšana uz šiem jautājumiem un mums apkārt notiekošo, aicinām tās meklēt kopā. Semināra 4 intensīvajās dienās būs iespēja gan apmeklēt ievirzes, lai diskutētu, ieklausītos un darbotos individuāli un grupās par sabiedrībā, valstī, darba tirgū un savai personības pilnveidei svarīgām tēmām, gan iesaistīties projektos, kuros apgūt jaunas prasmes, zināšanas, radīt kaut ko paša rokām un pielikt roku kopīgo vasaras saulgriežu svinību tapšanā. Pasākuma kulminācija būs 23. jūnija vakars, kurā kopā varēsim piedzīvot, izdzīvot, izgaršot, izdejot un izdziedāt Jāņus, ievērojot latviskas tradīcijas, kā arī sniedzot katrs savu pienesumu kopīgas brīnumainās nakts piedzīvošanā. Pieteikšanās sāksies no 05.02.

  • No 15. līdz 22. augustam 

2x2 Vācijā seminārs “Bez Robežām”. Kalnainajā Latviešu centrā Bērzaine, kur no kalna gala vakarā vērosim skaistākos saulrietus un saullēktus, un pie ugunskura dziedāsim sirsnīgākās dziesmas. Seminārs 2x2 ir unikāla satikšanās telpa, kas saved kopā latviešu jauniešus no visas pasaules, zinošus un iedvesmojošus lektorus, ieviržu un projektu vadītājus, kā arī domubiedrus un tos, kuri domā atšķirīgi. Šoreiz - Bez Robežām, neliekot sevi rāmjos un ļaujoties domas lidojumam. Šajā nedēļā iegūsim jaunus draugus, kopīgi sadziedāsim un sadancosim, dalīsimies savās pieredzēs, kā arī kopīgi diskutēsim par aktuālo Latvijā un pasaulē! Vēl tikai 1.02. pieteikšanās par Agrās rezervācijas maksu! Vietu skaits ļoti strauji aizpildās, nenokavē!

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti