Dalies:

Nekā Personīga: Šipkēvics - “Radio SWH” akcionāre Tolstaja saņēmusi mājienus, ka radio būtu jāpārdod “Russia Today”

Nekā Personīga: Šipkēvics - “Radio SWH” akcionāre Tolstaja saņēmusi mājienus, ka radio būtu jāpārdod “Russia Today”
  • 17. Sep. 2018

“Radio SWH”, kas 1993. gadā dibināts kā miljonāra Aināra Gulbja kompānijas “Sofware House Rīga” sastāvdaļa, īpašniekus mainījis vairākkārt. Pēdējo reizi pirms trim gadiem 80% akciju nopirka Tatjana Tolstaja. Viņa ir Krievijas, Maltas un Igaunijas pilsone, kura dzimusi Ukrainā un dzīvojusi Sanktpēterburgā. Bet Vladimira Putina režīma dēļ Krieviju pametusi un jau vairākus gadus apmetusies savrupnamā nelielā piejūras ciematā dažu minūšu braucienā no Tallinas, vēsta raidījums "Nekā personīga".

Tolstaja nolēmusi paplašināt savu pamatbiznesu – kinoteātru tīklu un ieiet Zviedrijas un Somijas tirgū. Tam bija nepieciešama nauda un tāpēc nolēmusi, ka radio biznesam Latvijā jāliek punkts. Par to informēti radio mazākuma akcionāri Filips Rubenis un Jānis Šipkēvics. Bet par Tolstajas plāniem akcijas pārdot interesi izrādījis mediju koncerns no Krievijas “Rossija Segodnja”.

Lasītākās ziņas

Jānis Šipkēvics, Radio SWH direktors: "Mūsu trešajai akcionārei no noteiktām aprindām nāca mājieni, ka, ja viņa pārdos savas akcija, tad tās, protams, jādara mūsu kaimiņzemes lielākajam propagandas mediju tīklam “Russia Today”. Cilvēki, kuri nosaka tālāk šīs mediju kompānijas attīstību un izplatīšanos ārpus Krievijas. Es šos cilvēkus nepazīstu un mani ar viņiem nesaveda kopā. Bet es ļoti novērtēju mūsu akcionāres drosmi, ka viņa to nepieļāva."
 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti