Dalies:

Nav informācijas, ka apšaudē Nīderlandē būtu cietuši Latvijas valstspiederīgie

Nav informācijas, ka apšaudē Nīderlandē būtu cietuši Latvijas valstspiederīgie
  • 18. Mar. 2019

Ārlietu ministrijas rīcībā šobrīd nav informācijas, ka apšaudē Nīderlandes pilsētā Utrehtā būtu cietuši Latvijas valstspiederīgie, aģentūru LETA informēja ministrijā.

Ministrija aicinājusi valstspiederīgos, kuri atrodas Utrehtā, paziņot tuviniekiem par sevi. Ja kādam ir nepieciešama konsulārā palīdzība, ministrija aicina zvanīt uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām Rīgā: +371 26 33 77 11. Iespējams arī rakstīt e-pastu uz "palidziba@mfa.gov.lv".

Pirmdien apšaudē tramvajā Nīderlandes pilsētā Utrehtā ievainoti vairāki cilvēki, pavēstīja policija, norādot, ka uzbrukumam, iespējams, bijis "teroristisks motīvs".

Lasītākās ziņas valstī

"Izmeklēšanas ietvaros tiek izskatīts iespējams teroristisks motīvs," tviterī pavēstīja Utrehtas policija. Nīderlandes pretterorisma dienesta priekšnieks Pīters Jāps Ālbersbergs paziņoja, ka rīko "krīzes konsultācijas". "Teroristisks motīvs nav izslēgts. Informācija vēl nav pilnīga," Ālbersbergs norādīja tviterī.Mediji ziņo, ka notikuma vietā ieradušies pretterorisma vienību policisti.

"Notikusi apšaude. Tiek ziņots, ka vairāki cilvēki ievainoti. Sākta atbalsta sniegšana," tviterī pavēstīja Utrehtas policija. "Apšaude notika tramvajā. Palīdzības sniegšanā iesaistīti vairāki ātrās palīdzības helikopteri."

Autors: LETA
Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti