Dalies:

Naudas pārskaitījumi starp Latviju un citām Eiropas valstīm kļuvuši ērtāki

Naudas pārskaitījumi starp Latviju un citām Eiropas valstīm kļuvuši ērtāki
Foto: CC0 licence
  • 07. May. 2019

Jaunā maksājumu platformas “PayPal” P2P funkcija ļauj viegli pieprasīt, nosūtīt un saņemt naudu  eiro valūtā no draugiem un ģimenes locekļiem, bez maksas izmantojot “PayPal” lietotni vai tīmekļa vietni Latvijā un ārvalstīs. Pārskaitījumi Eiropas Savienības teritorijā ir bez maksas, portālu “Latviesi.com” informēja uzņēmuma “PayPal”pārstāve Aiva Eiduka.

“PayPal” paplašina bezmaksas P2P pakalpojumu līdz 25 valstīm Eiropā, kurām tagad pievienojas arī Latvija, sniedzot risinājumu nelieliem maksājumiem un norēķiniem. “PayPal” piedāvā ērtu risinājumu lietotājiem, kuri vēlas veikt vai saņemt maksājumu. Tagad iespējams ātri nosūtīt, saņemt vai pieprasīt naudu no draugiem un ģimenes, izmantojot “PayPal” lietotni vai tīmekļa vietni. Ar jauno pakalpojumu var bez maksas norēķināties eiro valūtā ar ģimeni un draugiem, izmantojot “PayPal” sistēmu un izvēloties naudas nosūtīšanas avotu - “PayPal” konts, karte vai bankas konts, - ja nauda nav jākonvertē citās valūtās.

“Mūsu jaunais pakalpojums ļauj Latvijā viegli veikt maksājumus, izmantojot ierīci vai datoru, kā arī savstarpēji norēķināties eiro valūtā ar ģimeni un draugiem ES teritorijā bez papildu maksas, ja nav nepieciešams naudu konvertēt citā valūtā vai norādīt konta numuru, ir vajadzīga tikai saņēmēja e-pasta adrese. Mēs vēlamies lietotājiem nodrošināt ātrus un tiešus maksājumu pakalpojumus,” norāda “PayPal” pārdošanas un tirgus attīstības vadītāja Baltijas valstīs un Krievijā Olga Lonšakova.

Pakalpojums ir ieviests “PayPal” individuālo maksājumu portfolio ietvaros, lai nodrošinātu praktiskus risinājumus lietotāju vajadzībām. Kopš PayPal nodibināšanas 1999. gadā uzņēmums ir pievērsies individuālajiem maksājumiem, ieviešot jaunākās tendences nozarē un veicinot tās attīstību kopumā. Pašlaik uzņēmums nodrošina plašu maksājumu veidu klāstu dažāda mēroga tirgotājiem un patērētājiem.

Lasītākās ziņas

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti