Dalies:

Natālija Tumševica-Ērgle uzvar pludmales tenisa turnīrā Brazīlijā

Natālija Tumševica-Ērgle uzvar pludmales tenisa turnīrā Brazīlijā
  • 13. Feb. 2019

Populārā Latvijas dziedātāja, Rīgas balles patronese, sportiste Natālija Tumševica -Ērgle uzvarēja vienspēlēs starptautiskā ITF pludmales tenisa turnīrā, kas notika Brazīlijas pilsētā Sanpaulo. Pāru spēlēs kopā ar brazīlieti Natāliju Kostu spraigā cīņā piekāpās turnīra pirmajam izsētajam pārim. Natālija virtuozi apvieno profesionālas sportistes gaitas ar dziedātājas karjeru. Turklāt viņa vada aģentūru “Royal Events”, kura organizē nozīmīgus kultūras projektus - Rīgas balli, Ziemassvētku labdarības vakaru un daudzus citus, kā arī valda deju skolu “Studio Dance Magic”.

“Pludmales tenisu es neuzskatu par savu darbu. Tas ir profesionāls hobijs, kurā es pilnveidojos kā sportiste, iepazīstos ar interesantiem cilvēkiem, plānoju perspektīvus biznesa projektus. Bieži vien sacensības notiek ļoti tālās vietās, kur neviens neko nezina par Latviju. Un es ar lepnumu stāstu par mūsu valsti, kultūru - tā, manuprāt, ir svarīga ikviena sportista misija. Esmu profesionāli nodarbojusies ar lielo tenisu. Pēc tam izmēģināju pludmales tenisu, man iepatikās. Īsts sportists nespēj ilgi iztikt bez sporta. Man ir drosmīgas sportiskas ambīcijas - iekļūt pasaules labāko spēlētāju TOP20. Centīšos piepildīt savu mērķi,” stāsta Natālija Tumševica - Ērgle.

Patlaban Natālija ir Latvijas pirmā rakete. Šogad sportistes turnīru kalendārā ir nopietnas sacensības Itālijā, Grieķijā, Krievijā un citās pasaules valstīs. Natālija plāno pārstāvēt Latviju 2024.gadā Parīzē notiekošajās olimpiskajās spēlēs, ja pludmales teniss tiks iekļauts spēļu oficiālajā programmā. Nenoliedzami, tas būs galvenais notikums tenisistes sportiskajā karjerā.

Lasītākās ziņas valstī

Natālijas sportiskā un radošā darbība ir izpaudusies vēl vienā veiksmīgā projektā - pludmales un lielā tenisa sporta apģērbu līnijas tapšanā kopā ar angļu zīmolu “Nakeid sportswear”. Natālija ir zīmola seja, ar savu piemēru turpinot iedvesmot visas sievietes jaunām uzvarām un sasniegumiem. Kolekcija pieejama vietnē nakeid.com/tennis, drīz tā parādīsies Latvijas lielākajos tenisa klubos un sporta veikalos visā pasaulē.

Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti