Dalies:

Nacionālo bruņoto spēku bigbends sniegs koncertus Šveicē

Nacionālo bruņoto spēku bigbends sniegs koncertus Šveicē
  • 21. May. 2019

Nacionālo bruņoto spēku bigbends piedalīsies pirmajā Šveices bruņoto spēku organizētajā militārās džeza mūzikas festivālā “Mil Jazz 2019”, kas norināsies no 21. līdz 25.maijam. Uz dalību koncertos ielūdzis Šveices bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Filipe Rebords.

Latvijas bruņoto spēku bigbends 22.maijā sniegs koncertu Bernē, savukārt 24.maijā - slavenajā Viktorijas zālē Ženēvā. Kopā ar Nacionālo bruņoto spēku bigbendu koncertos uzstāsies arī izcilā Latvijas džeza dziedātāja un brīnišķīgas balss īpašniece Evilena Protektore.

Latvijas bruņoto spēku bigbendam uzaicinājums piedalīties šajā festivālā ir profesionalitātes spēju novērtēšana un starptautiska līmeņa atzinība. Šajā militārās mūzikas festivālā piedalīsies tikai paši labākie NATO dalībvalstu bigbendi. Un to nav nemaz tik daudz. Dalībnieku vidū būs gan izcilais Šveices bruņoto spēku bigbends, gan neaizmirstamais, ar augstu izpildījuma standartu, apveltītais un Latvijā jau viesojies Vācijas Bundesvēra bigbends, un arī atraktīvais Somijas Gaisa spēku bigbends,” stāsta Nacionālo bruņoto spēku bigbenda vadītājs kapteiņleitnants Uldis Locenieks.

Lasītākās ziņas valstī

Jau vairākus gadus Nacionālo bruņoto spēku bigbendam ir izveidojusies laba sadarbība ar citu NATO dalībvalstu orķestra diriģentiem. Pie Nacionālo bruņoto spēku bigbenda viesojušies un savas koncertprogrammas iestudējuši pasaulē atzīti mūziķi un diriģenti no Šveices, Somijas, Lietuvas, Norvēģijas, Vācijas un Kanādas.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti