Dalies:

Mūsējiem Eiropas Parlamentā - amati Ārlietu, Ekonomikas, Budžeta u.c. komitejās

Mūsējiem Eiropas Parlamentā - amati Ārlietu, Ekonomikas, Budžeta u.c. komitejās
Ieva Lūka, LETA
  • 18. Jul. 2019

Paziņoti Eiropas Parlamenta parlamentu sadarbības delegāciju sastāvi, un līdz ar to zināmas arī visas no Latvijas ievēlēto deputātu funkcijas jaunā sasaukuma pirmajos divarpus gados.

Sandra Kalniete (“Jaunā Vienotība”, ETP) būs locekle Ārlietu komitejā, Delegācija ES un Ukrainas parlamentārās asociācijas komitejā, Delegācija Euronest parlamentārajā asamblejā.

Inese Vaidere (“Jaunā Vienotība”, ETP) - locekle Ekonomikas un monetārā komitejā, Delegācija ĀKK un ES apvienotajā parlamentārajā asamblejā.

Lasītākās ziņas valstī

Nils Ušakovs (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija”, S&D) - loceklis Budžeta komitejā, Delegācija attiecībām ar Amerikas Savienotajām Valstīm, Delegācija Euronest parlamentārajā asamblejā.

Andris Ameriks (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija”, S&D) - loceklis Transporta un tūrisma komitejā, Lūgumrakstu komitejā, Delegācija ES un Kazahstānas, ES un Kirgizstānas, ES un Uzbekistānas, ES un Tadžikistānas parlamentārās sadarbības komitejās, kā arī attiecībām ar Turkmenistānu un Mongoliju.

Roberts Zīle (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”/EKR) loceklis Ekonomikas un monetārā komitejā, Transporta un tūrisma komitejā, Delegācija attiecībām ar Ķīnas Tautas Republiku.

Dace Melbārde (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”/EKR) - priekšsēdētāja vietniece: Kultūras un izglītības komitejā. 

Ivars Ījabs (Attīstībai/Par!/Renew Europe) - loceklis: Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja, Delegācija attiecībām ar Amerikas Savienotajām Valstīm.

Tatjana Ždanoka (Latvijas Krievu savienība/Zaļie/EFA) - priekšsēdētāja vietniece: Lūgumrakstu komiteja.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti