Dalies:

Moldovā sagaidīta Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadiena

Moldovā sagaidīta Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadiena
  • 21. Nov. 2017

16. novembrī Latvijas vēstnieks Moldovā Atis Lots diplomātiskā korpusa pārstāvjiem, valsts pārvaldes un sabiedrisko organizāciju darbiniekiem, kā arī Moldovā dzīvojošajiem latviešiem rīkoja pieņemšanu par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai.

Uzrunājot klātesošos, vēstnieks pauda gandarījumu par labajām un ciešajām Latvijas un Moldovas attiecībām, kā arī norādīja Latvijas gatavību turpināt sniegt savu pieredzi Moldovas partneriem, kā iepriekš to ir saņēmusi Latvija, pilnvērtīgi integrējoties Eiropas Savienībā un transatlantisko attiecību sadarbības struktūrās.

“Atrašanās Latvijas valstiskuma 100.gadadienas priekšvakarā liecina par noteiktu Latvijas valsts briedumu un šobrīd ir īss brīdis, lai novērtētu, ko Latvija savā ceļā ir sasniegusi kā Eiropas ģimenes pilnvērtīga locekle”, norādīja vēstnieks.

A. Lots arī pateicās Moldovas valsts amatpersonām par Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča uzņemšanu daba vizītē š.g. 6.-7.novembrī, atzīmējot vienmēr patīkamo sadarbību ar Moldovas puses pārstāvjiem.

Š.g. 1. septembrī tika atzīmēta arī Latvijas Republikas un Moldovas Republikas diplomātisko attiecību nodibināšanas 25. gadadiena.

Foto: Latvijas Republikas vēstniecība Moldovā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti