Dalies:

Misāne: "Šis posms manā dzīvē ir beidzies"

Misāne: "Šis posms manā dzīvē ir beidzies"
Foto: kadrs no LTV sižeta
  • 23. Apr. 2020

Iznākot no ieslodzījuma, Kristīne Misāne pēc 497 atšķirtības dienām beidzot varēja satikt savus bērnus. "Mēs smējāmies un raudājām no prieka," dažas stundas pēc atbrīvošanas Misāne teica intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Panorāma".

"Ir tik daudz, ko runāt un stāstīt, tas viss vēl nav aptverams," teica sodu izcietusī divu bērnu mamma. "Pirmais, ko atbraucot mājās darīju, apķēru savus mazos bērniņus. Tas ir tas, ko šīs 497 dienas gaidīju."

Lasītākās ziņas valstī

Jau vēstījām, ka vairāk nekā gadu sieviete pavadīja apcietinājumā Dānijā, kurt viņai par pašas bērnu nolaupīšanu draudēja izdošana Dienvidāfrikas Republikai un 15 gadu cietumsods. Pēc sabiedrības plašas iesaistes Latvijas varasiestādes panāca Misānes izdošanu Latvijai.

Ir apritējis divu mēnešu cietumsods, par ko viņa vienojās ar prokuroru, un Misāne no ieslodzījuma atbrīvota.

"Es esmu izcietusi sodu par savu nodarījumu, un šis posms manā dzīvē ir beidzies," raidījumam saka Misāne. "Vai tas ir pareizi vai nepareizi, es to vairs neanalizēšu un pie tā vairs neatgriezīšos."

Misāne atzīst, ka šajā laikā ir "daudz iemācījusies, daudz sapratusi un daudz atklājusi". Viņa izsaka pateicību ikvienam, kurš viņai palīdzējis šīs grūtības pārvarēt.

Avots: LSM.LV

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti