Dalies:

Minskā un Vitebskā atklāj Vīzu centrus

Minskā un Vitebskā atklāj Vīzu centrus
  • 02. Feb. 2015

2.februārī Latvijas Republikas vēstniecība Baltkrievijā un Latvijas Republikas konsulāts Vitebskā uzsāk sadarbību ar ārpakalpojuma sniedzēja Pony Express Vīzu centriem Minskā un Vitebskā. Baltkrievijas un trešo valstu pilsoņi Vīzu centros varēs iesniegt Šengenas vīzu pieteikumus ieceļošanai Latvijā.

Lēmums uzsākt sadarbību ar Pony Express un atvērt Vīzu centrus Baltkrievijā ir saistīts ar dinamiski pieaugošo Šengenas vīzu pieprasītāju skaitu, kā arī ar to, ka tuvākajā laikā Šengenas līguma dalībvalstis plāno uzsākt biometrijas datu noņemšanu vīzu dokumentu iesniedzējiem.

Plānots, ka Vīzu centru atvēršana būtiski uzlabos apmeklētāju apkalpošanas kvalitāti, ietaupot vīzu pieprasītāju laiku, pieteikumu iesniegšanai vēstniecībā un konsulātā.

Lasītākās ziņas valstī

Dokumentus vīzu pieprasītāji Minskā varēs iesniegt Vīzu centrā Suražskajas ielā(Суражская вулiца) 10 - 403, bet Vitebskā - Čerņahovska prospektā (praspiekt Čarniachoŭskaha) 6.

Apmeklētājiem joprojām būs iespēja iesniegt Šengenas vīzu pieteikumus arī vēstniecībā un konsulātā, iepriekš pierakstoties pa tālruņa numuriem: +375 82000110404 un +375 333140945 (mob.).

Bez iepriekšēja pieraksta vēstniecībā un konsulātā dokumentus varēs iesniegt noteikts personu loks, kuri minēti sarakstā, kas ir pieejams vēstniecības mājas lapā: http://www.mfa.gov.lv/belarus.

Latvijas vēstniecībām jau iepriekš ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar kompānijas Pony Express Vīzu centriem, kuri ir atvērti Krievijas Federācijā Maskavā un Sanktpēterburgā, kā arī Ukrainā un Kazahstānā.

Foto: Stock.XCHNG

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti