Dalies:

Minskā sadarbības veicināšanai starp jaunajiem māksliniekiem tiek atklātas divas izstādes

Minskā sadarbības veicināšanai starp jaunajiem māksliniekiem tiek atklātas divas izstādes
  • 15. Feb. 2018

Latvijas vēstnieks Baltkrievijā Dr. Mārtiņš Virsis šī gada 13. februārī Mihaila Savicka Mākslas galerijā Minskā atklāja Jāņa Rozentāla mākslas vidusskolas pasniedzēju, absolventu un studentu darbu izstādi. Izstādes atklāšanā arī piedalījās Jāņa Rozentāla mākslas vidusskolas pasniedzējas Baiba Guste un pasniedzēja, māksliniece Baiba Vegere. Izstādē apskatāmi 60 mākslas darbi, un tā tapusi, sadarbojoties Jāņa Rozentāla mākslas vidusskolai un P.Mašerova Vitebskas valsts universitātei.

Savukārt, 12. februārī vēstnieks M. Virsis atklāja Latvijas Mākslas akadēmijas studentu gobelēnu izstādi Minskas mākslas galerijā “Kultūras Universitāte”. Abu izstāžu kurators ir P.Mašerova Vitebskas valsts universitātes profesors, Baltkrievijas Mākslinieku savienības biedrs un mākslas zinātnieks Mihails Cibuļskis.

Galvenais abu izstāžu uzdevums ir ne tikai turpināt iepazīstināt baltkrievu auditoriju ar Latvijas mākslas darbiem, bet arī veidot jaunus kontaktus un attīstīt sadarbību starp abu valstu mākslas vidusskolām, pasniedzējiem un studentiem.


Attēls: Latvijas Republikas vēstniecība Baltkrievijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti