Dalies:

Ministru prezidenta birojā darbu uzsāk ārlietu un ārštata padomnieces

Ministru prezidenta birojā darbu uzsāk ārlietu un ārštata padomnieces
  • 18. Feb. 2019

Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa birojā šonedēļ darbu ir uzsākušas divas jaunas padomnieces - štata padomniece ārlietu jautājumos Dana Goldfinča un ārštata padomniece Guna Šnore stratēģiskās komunikācijas jautājumos, informē Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs.

D. Goldfinča ir karjeras diplomāte, ar darba pieredzi Ārlietu ministrijā kopš 1998. gada. Viņa iepriekš ir strādājusi arī Latvijas vēstniecībā Ķīnā un vēstniecībā Japānā. Līdz šim Ārlietu ministrijā D. Goldfinča pildīja padomnieces - Āzijas un Okeānijas valstu nodaļas vadītājas pienākumus. D. Goldfinča pārvalda latviešu, angļu, krievu, japāņu un ķīniešu valodu.

G. Šnorei ir plaša pieredze stratēģiskās komunikācijas jautājumos un liela mēroga komunikācijas projektu koordinēšanā. Novērtējot līdzšinējo G. Šnores ieguldījumu atbalsta sniegšanā valsts pārvaldes institūcijām komunikācijas koordinēšanā un plānošanā, K. Kariņš ir aicinājis viņu turpināt šo pienākumu pildīšanu. G. Šnore pārvalda latviešu, angļu, franču, vācu, krievu un itāļu valodas.

Lasītākās ziņas valstī

Foto: Valsts kanceleja

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti