Dalies:

Mineapoles un St. Paulas latviešu skolā mācības notiek attālināti

Mineapoles un St. Paulas latviešu skolā mācības notiek attālināti
  • 16. May. 2020

Latviešu skola notiek arī pandēmijas laikā… bet attālināti / virtuāli! Pateicoties klašu skolotāju uzņēmībai apgūt jaunās tehnoloģijas, katras klases skolēni, ieskaitot bērnudārza bērnus, turpina sestdienās satikties tiešsaistē. 

Paldies skolotājām Ingrīdai Erdmanei, Kirai Birmanei, Lailai Švalbei un Zanei Kramerei par lielo ieguldīto laiku, plānojot un novadot stundas – tas nav viegli! Gandrīz visi bērni pieslēdzas stundai, jo latviešu skolai nav citu “konkurentu” – sporta, citu nodarbību. Mācītājs Dāgs sūta ģimenēm nodarbības ticības mācībā / ētikā. 

Vairākas reizes esam sanākuši kopā arī visas skolas virtuālā rīta uzrunā; dalījušies ar Lieldienu fotogrāfijām; pārrunājuši Latvijas 2. dzimšanas dienu – Latvijas neatkarības atgūšanas dienu 4. maijā; dziedājuši Latvijas himnu un “Bēdu, manu lielu bēdu” Zintas Pones vadībā katrs savā ekrāna pusē, bet tomēr kopā; gatavojuši mākslas darbus – apsveikumus māmiņām Māras Pelēces vadībā un pat dedzīgi dejojuši tautas dejas pēc soļu atkārtošanas un iesildīšanās Kalnīšu ģimenes vadībā. Vairākas reizes esam arī spēlējuši prāta asināšanas spēles tiešsaistē! 

Lasītākās ziņas valstī

Attālināti turpina mācīties arī skolas vidusskolas grupiņa ar skolotājām Ingrīdu Erdmani (mēģina saprast visas vēstures peripetijas Pirmā pasaules kara beigās un Latvijas neatkarības iegūšanas laikā!) un Indru Halvorsoni. Beigsim skolas gadu maija beigās!

Autore: Indra Halvorsone 

Publicēts sadarbībā ar Mineapoles-St. Paulas latviešu ev. lut. draudzes vēstnesi “Svētrīta Zvani”.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti