Dalies:

Melbārde ievēlēta par EP Kultūras un izglītības komitejas viceprezidenti

Melbārde ievēlēta par EP Kultūras un izglītības komitejas viceprezidenti
  • 12. Jul. 2019

Bijusī Kultūras ministre un tagadējā eiroparlamentāriete Dace Melbārde ievēlēta par Eiropas Parlamenta  Kultūras un izglītības komitejas otro vicepriekšsēdētāju. Deputātes pārstāvētā ECR frakcija izvirzījusi Melbārdi arī koordinatora amatā, uzticot vadīt politiskās grupas darbu EP Kultūras un izglītības komitejā.

EP frakcijas ir tiesīgas izvirzīt vienu atbildīgo deputātu koordinatoru katrā no EP komitejām, kas organizēs frakcijas deputātu darbu tajās, paudīs grupas nostāju komiteju sēdēs un kopā ar citu frakciju koordinatoriem pieņems komitejas organizatoriskos un procedurālos lēmumus, kā arī deputātu vidū apstiprinās atbildīgos likumprojektu ziņotājus.

EP Kultūras un izglītības komiteju devītajā EP sasaukumā pārstāvēs 31 deputāts. Dace Melbārde kā deputāte aizvietotāja strādās arī EP Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komitejā.

Lasītākās ziņas valstī

No Latvijas deputātiem atbildīgais koordinatora amats atkārtoti uzticēts EP deputātam Robertam Zīlem, kurš turpinās vadīt frakcijas darbu transporta nozarē.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti