Dalies:

Maršruta savienojums ar Viļņu nodrošina vilciena pasažieru mobilitāti starp visām Baltijas valstīm

Maršruta savienojums ar Viļņu nodrošina vilciena pasažieru mobilitāti starp visām Baltijas valstīm
  • 12. Jan. 2018

Kā vēsta AS "Pasažieru vilciens" Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs, no 2018. gada 13.janvāra pasažieriem sestdienās un svētdienās būs pieejams vilciena reiss Viļņa - Daugavpils - Viļņa. Šiem reisiem ir starptautisko pārvadājumu statuss, un Latvijas teritorijā šie vilcieni pieturēs tikai Daugavpilī.

Šāda maršruta izveide var nodrošināt ērtu un drošu vilciena savienojumu starp visām trim Baltijas valstu galvaspilsētām - Viļņu, Rīgu un Tallinu.

Līdz ar jauno savienojumu Daugavpils var kļūt par pievilcīgu tūrisma apskates vietu Lietuvas iedzīvotājiem. Iebraucot pilsētā, iespējams apmeklēt iecienītākos tūrisma objektus un pēc pāris stundām turpināt ceļu ar "Pasažieru vilciens" līdz Rīgai vai tālāk uz izvēlēto galamērķi citviet Latvijā vai Igaunijā. Arī daugavpiliešiem Viļņu būs iespēja sasniegt sestdienās un svētdienās divas reizes dienā - no Daugavpils vilciens aties pulksten 8:57 (galastacijā Viļņā pienāks pulksten 11:39) un pulksten 15:41 (galastacijā Viļņā pienāks pulksten 18:24). Laiks ceļā ir 2 stundas un 42 minūtes. Biļete vienam braucienam vienā virzienā maksās 9 eiro.

Pārvadājumu Viļņa - Daugavpils - Viļņa realizē Lietuvas valsts dzelzceļa uzņēmums "Lietuvos geležinkeliai" jeb "Lietuvas Dzelzceļš".

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti