Dalies:

"Manabalss.lv" vadītājs: Latvijas sabiedrības iniciatīvu platforma – sekmīgākā pasaulē

"Manabalss.lv" vadītājs: Latvijas sabiedrības iniciatīvu platforma – sekmīgākā pasaulē
  • 30. Jul. 2018

Latvijas sabiedrības iniciatīvu portāls "Manabalss.lv" ir sekmīgākā šāda veida platforma pasaulē, jo ar tās palīdzību septiņos "Manabalss.lv" darbības gados ir izdevies mainīt 19 likumus jeb pusi no tiem, kuros iniciatīvu iesniedzēji rosinājuši izmaiņas. To Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja portāla "Manabalss.lv" vadītājs Imants Breidaks.

"Pilsoņu likumdošanas iniciatīvu platforma ir kļuvusi, cik mēs redzam pēc rezultātiem, sekmīgākā šāda platforma pasaulē. Mēs esam skatījušies uz ārvalstu piemēriem, arī salīdzinājuši līdzīgas platformas – Igaunijas, Somijas, Lielbritānijas, Vācijas un tā tālāk. Tādas vienkāršas petīciju platformas pie parlamentiem ir daudzās valstīs.

Bet, līdzko mēs skatāmies uz rezultātiem – cik daudz likumi ir mainīti, cik daudz pilsoņi iesaistījušies, mēs redzam, ka atšķirības ir milzīgas," teica Breidaks.

Lasītākās ziņas valstī

Pēc viņa teiktā, ar iniciatīvu platformas "Manabalss.lv" palīdzību septiņos gados Latvijas pilsoņiem – iniciatīvu iesniedzējiem līdz šim ir izdevies mainīt 19 likumus.

Turpinājumu intervijai lasiet portāla LSM.lv

Raksta autors: LSM.lv ziņu redakcija

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti