Dalies:

Mājlietu izstādē Ņujorkā – stilīgas un unikālas Latvijas preces

Mājlietu izstādē Ņujorkā – stilīgas un unikālas Latvijas preces
  • 23. Jan. 2020

No 1.-5. februārim ASV, Ņujorkā, notiks starptautiskā interjera dizaina priekšmetu izstādē "NY NOW 2020", kur tiks pārstāvēta arī Latvija. Latvijas nacionālajā stendā klātienē būs sastopami deviņi dažādi uzņēmumi no Latvijas, portālu “Latviesi.com” informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā.

Latvijas stendā būs mūsdienīga dizaina linu izstrādājumi, ar rokām radīti klūgu pinumi, mājas tekstils, mēbeles un interjera aksesuāri, tekstila izstrādājumi no kokvilnas un vilnas, merino vilnas somas un apavi, arī no bazalta akmens veidotas mēbeles, dizaina stikls un tapetes, ražotas pēc klientu pasūtījuma.

“Aicinām Ņujorkas apkaimē dzīvojošos latviešus apmeklēt izstādi un iepazīties klātienē ar Latvijā ražotiem interjera un mājlietu produktiem, kā arī aicināt Latvijas nacionālo stendu apmeklēt citus interesentus no ASV. Ārvalstīs dzīvojošo latviešu personīgiem ieteikumiem un stāstiem par Latviju ir liela nozīme, lai potenciālajiem klientiem no ASV rastos interese pievērst uzmanību Latvijas pārstāvju piedāvājumam, kā rezultātā iespējams rastos jaunas sadarbības un latviešu uzņēmējiem paplašinātos eksporta iespējas,” norāda aģentūrā.

Lasītākās ziņas valstī

Vairāk informācija par izstādi meklējama “New York Now” mājas lapā. Ja jums rodas kādi jautājumi saistībā ar Latvijas uzņēmumu dalību izstādē, lūdzam sazināties ar Zani Bitenieci no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Eksporta veicināšanas nodaļas, zane.biteniece@liaa.gov.lv.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti