Dalies:

Magnetic Latvia un Digital Freedom Festival Lidostā Rīga rīko jaunuzņēmumu sarīkojumu"Startup Bootcamp"

Magnetic Latvia un Digital Freedom Festival Lidostā Rīga rīko jaunuzņēmumu sarīkojumu"Startup Bootcamp"
  • 28. Nov. 2018

29. novembrī, dienu pirms vērienīgā tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāla Digital Freedom Festival atklāšanas, Magnetic Latvia biznesa centrā starptautiskajā lidostā RĪGA notiks vēl nebijis jaunuzņēmumu pieredzes pasākums “Startup Bootcamp powered by Magnetic Latvia”, ko organizē Magnetic Latvia sadarbībā ar Digital Freedom Festival.

Pasākums būs turpinājums “Minsk-Riga” vilciena hakatonam jeb tehnoloģiju maratonam, kurā apvienotās komandas ar dalībniekiem no Latvijas un Baltkrievijas augusta nogalē devās 5 dienu braucienā ar vilcienu “Minsk-Riga StartupTrain”, lai gūtu jaunas zināšanas un pieredzi, mēģinātu apskatīt problēmas no cita skatupunkta, tiekoties ar tehnoloģiju profesionāļiem, pieredzējušiem uzņēmējiem, ekspertiem un mentoriem.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols: “Organizējot apmācību semināru Bootcamppowered by Magnetic Latvia, mēs vēlamies panākt uzreiz divus mērķus – nodrošināt piekļuvi pieredzējušiem mentoriem, kuri ir gatavi dalīties ar savām zināšanām un prasmēm, kā arī turpināt veiksmīgu sadarbību ar daudzsološām startup komandām no Baltkrievijas. ”

Lasītākās ziņas valstī

“Startup Bootcamp” pasākumā piedalīsies komandas no Baltkrievijas un Latvijas, lai gūtu iespēju 1 dienas laikā saņemt atbalstu un konsultācijas no starptautiskiem mentoriem un investoriem, kas 29. novembrī ieradīsies Rīgas lidostā no visas pasaules un 30. novembrī un 1. decembrī piedalīsies Digital Freedom Festival pasākumos.

Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa: “Startup ekosistēmas attīstībai ir svarīga jaunu talantu piesaiste un perspektīvu biznesa ideju izaugsme. Tādēļ ar Magnetic Latvia atbalstu organizējam pasākumu, lai dotu iespēju tieši agrīnās stadijas jaunuzņēmumiem gūt iedvesmu un vēl lielāku pārliecību savas idejas tālākai attīstībai. Digital Freedom Festival ietvaros Rīgā viesosies pasaulē atzīti tehnoloģiju un biznesa eksperti, un tieši šīm jaunuzņēmumu komandām būs unikāla iespēja kā pirmajiem satikties ar festivāla runātājiem un investoriem Magnetic Latvia biznesa centrā lidostā RĪGA.”

Pasākumā piedalīsies gan “Minsk - Riga” pirmo trīs vietu ieguvēji: digitālo prototipu izstrādes rīks “Artyline” no Baltkrievijas, platforma PVN maksātāja statusu noteikšanai “LoVAT” no Latvijas, statistikas un analīzes rīks mazumtirgotājiem un bankām “Open Business” no Baltkrievijas. Tiem pievienosies arī ceļojumu plānošanas aplikācijas izstrādātāji “MeetnGreetMe” no Baltkrievijas un uzņēmumi no Latvijas - mākoņtehnoloģijās balstītais lietu interneta risinājumu uzņēmums “Mazzy” un uzņēmuma efektivitātes un rentabilitātes novērtēšanas rīks “Finance Flow” no Latvijas. Kā arī komandas no LIAA reģionu biznesa inkubatoriem: būvniecības uzņēmumu vajadzībām paredzētā pārvaldīšanas sistēma “Orocon” no Jūrmalas, Bērnu futbola platforma spēlētāju datu un statistikas uzskaitei “YoPlayDo” no Daugavpils un ražošanas efektivitātes mērīšanas risinājums “InPass” no Liepājas.

Labākās komandas kāps uz Digital Freedom Festival skatuves 30. novembrī, un visas komandas iegūs iespēju piedalīties un apmeklēt Digital Freedom Festival 2 dienu programmu, lai gūtu vērtīgas zināšanas, dibinātu jaunus kontaktus un piesaistītu potenciālo investoru interesi.

Digital Freedom Festival programma pieejama šeit: https://www.digitalfreedomfestival.com/programme-18/

Digital Freedom Festival mediju akreditācijas anketa pieejama šeit: http://www.digitalfreedomfestival.com/why-join/media/

Par Magnetic Latvia Startup

Tā ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras veidota platforma, kas radīta, lai iedrošinātu ārvalstniekus veidot startup biznesu Latvijā. Magnetic Latvia Startup lauž stereotipus par konservatīvo sadarbības modeli starp valsts organizāciju un privātā sektora uzņēmējiem. Mērķis būt atvērtiem un nodrošināt jaunam biznesam straujas attīstības iespējas, izmantojot tādus atbalsta mehānismus, kā startup vīza, nodokļu atvieglojumi, līdzfinansējuma programmas, piekļuvi pētniecības institūciju resursiem u.c. Vairāk informācijas par atbalsta iespējām: www.startuplatvia.eu mājas lapā, Facebook vai Twitter.

Par Digital Freedom Festival

Digital Freedom Festival ir globāls tehnolog?iju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā no 30. novembrim līdz 1. decembrim Rīgā pulcēsies tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

2017. gadā Digital Freedom Festival apmeklēja 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un studenti no 36 valstīm. Konferences tiešraidei bija vairāk nekā 9000 skatījumu.

Konferenci organizē Digital Freedom Festival domubiedru grupa, nevalstiskā organizācija DFF, kā arī reputācijas vadības kompānija Lejiņa & Šleiers. Festivāla oficiālā banka - PNB Banka, startup konkursa partneris 500 Startups, Rockstart, Eiropas Komisija, ASV vēstniecība, Nīderlandes vēstniecība u.c Mediju partneri - Delfi, Dienas Bizness, LETA, Diena, SestDiena, Kapitāls, The Baltic Times, LabsofLatvia, bel.biz, BerlinBalticNordic.net, la.lv, inbox.lv u.c.

Divu dienu festivāla biļetes var iegādāties šeit.

Foto: Magnetic Latvia/Facebook

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti