Dalies:

Mācību gaitas atsākusi Adelaides latviešu skolas saime

Mācību gaitas atsākusi Adelaides latviešu skolas saime
  • 13. Feb. 2019

Nekas nav tik patīkams kā nepiespiests skolā atgriešanās prieks. Sestdien, 2019. gada 2. februārī Adelaides latviešu skolas saime atgriezās latviskuma mācību gaitās, un kā katru gadu pulcējās bērnudārza zālājā, kurš atrodas aiz Adelaides Latviešu biedrības (ALB) nama.

Skolēnus sagaidīja skolotāji ar interesantām aktvitātēm, cienāja ar saldām zemenēm un putukrējumu, lai kopīgi diskutēto par gaidāmo mācību gadu. Skolas tēma 2019. mācību gadam ir folklora - bērni mācīsies par latviešu tradicionālajiem kultūras elementiem: latviešu rakstiem, latviešu gadskārtām, teikām, pasakām un rotaļām.

Lasītākās ziņas valstī

Skolā ir trīs vecumu mācību grupas: bērnudārza jeb spēļu grupa, pamatskolas grupa un vidusskolas grupa, kurai mācību grafiks vēl tiks precizēts. Dienās, kad tiek organizētas nodarbības bērnudārza grupiņai, mācības notiek no plkst. 9:30 - 12:00, bet pamatskolēniem no 9:30 - 13:00. Tiek pasniegtas gan dziedāšanas, dejošanas, latviešu valodas un folkloras nodarbības. 

Šogad paredzēti 11 ievērības cienīgi pasākumi, - aptuveni reizi mēnesī viens pasākums, to skaitā: Baltiešu spēles, Jāņu svinēšana Dzintaros, Baltijas ceļam veltīts pasākums, piedalīšanās Latvijas Neatkarības svinībās Tālavā u.c. Pasākumi notiek gan uz vietas Adelaidā, Latvijā, gan Lietuvā.

"Ja vēlaties, lai jūsu bērni vai mazbērni mācās latviešu valodu un kultūru, lūdzu, pievienojieties skolas saimei, piesakoties skolas pārzinei Ivetei Leitasei: adelaidesskola@gmail.com ", norādīja Adelaides skolas pārstāvis Reinis Dancis.

Mīļi tiek gaidīts ikviens skolas vecuma interesents! 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti