Dalies:

M. Kučinskis: Ārlietu dienesta darbība pēdējo gadu laikā ir ļoti veiksmīga

M. Kučinskis: Ārlietu dienesta darbība pēdējo gadu laikā ir ļoti veiksmīga
  • 19. Dec. 2018

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 18. decembrī, Rīgā, Ārlietu ministrijā tikās ar Latvijas vēstniekiem ārvalstīs, kā arī dažādās starptautiskajās organizācijās, informē Ministru prezidenta preses sekretārs Andrejs Vaivars.

Uzrunājot diplomātus, Ministru prezidents akcentēja galvenās jomas, kurās pēdējo gadu laikā bijusi veiksmīga ārlietu dienesta darbība – Latvijas pozīcijas aizstāvība dažādās starptautiskajās institūcijās, Latvijas iestāšanās un aktīvā darbība Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD), sadarbība ar Āzijas reģiona valstīm, it īpaši Japānu un Indiju, kā arī finanšu sektora reputācijas atjaunošana. Īpaši viņš atzīmēja pēdējo no minētajām jomām, uzsverot nepieciešamību skaidrot ārvalstīs Latvijā notiekošos procesus.

“Latvijai priekšā vēl daudz darāmā, lai parādītu, ka finanšu sektora attīrīšana notiek efektīvi, un ka Latvija spēj tikt galā ar šo darbu. Vienlaikus jāuzteic līdz šim paveiktais, kas ir ļāvis uzlabot mūsu valsts reputāciju.”

Lasītākās ziņas

Vēstnieku tikšanās notiek reizi gadā un tās ietvaros Latvijas un ārvalstu aktualitātes tiek pārrunātas arī ar valsts vadošajām amatpersonām, tostarp Ministru prezidentu.

Tā ir tikšanās reize, kurā Latvijas diplomātiskā dienesta pārstāvji diskutē par ārlietu, drošības, tautsaimniecības attīstības un citiem Latvijai būtiskiem jautājumiem.

Foto: Valsts kanceleja

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti