Dalies:

LSM.lv: Māris Zanders - Saeimā būs ievēlēti. Bet kā ar atsaukšanu?

LSM.lv: Māris Zanders - Saeimā būs ievēlēti. Bet kā ar atsaukšanu?
  • 01. Oct. 2018

Jautājums: cik ilgs laiks paiet, līdz kandidāts ievēlēšanas gadījumā strauji samazina savu uzmanību, ar kādu pirms vēlēšanām aplaimojis elektorātu? Cik ilgs laiks paiet, lai solījumi būt sasniedzamam dārgajam vēlētājam 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā būtu aizmirsti?

Tiesa, arī pēc 6.oktobra būs personāži, kuri un kuras turpinās mūs aplidot, jo vēlas nākamgad nonākt Eiropas Parlamenta deputātu krēslos. Šo ļaužu bezgalīgu uzmanību mēs saņemsim vēl līdz nākamā gada 25.maijam.

Tomēr kopumā atbildi uz jautājumiem mēs nojaušam. Bet patiesībā svarīgāks par ievēlēto deputātu komunikācijas ar vēlētājiem jautājumu ir jautājums, kā tautas priekšstāvis ir izķeksējams no krēsla laukā.

Lasītākās ziņas

Saeimas Kārtības rullis, piemēram, 18.pants, par to runā, tomēr, atklāti sakot, atbilstoši pašreizējam regulējumam deputātam ir smagi jāpacenšas, lai amatu zaudētu. Savukārt, ja viņš nav notiesāts vai sajucis prātā, tad faktiski viņš var vienā mierā dzīt muļķi, pat ignorēt pašu deputātu Ētikas kodeksu un turpināt būt Latvijas Republikas Saeimas deputāts.
 
Foto: LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti