Dalies:

LNT Ziņas: Latviju atzīst par ES līderi cīņā pret Krievijas dezinformācijas kampaņām

LNT Ziņas: Latviju atzīst par ES līderi cīņā pret Krievijas dezinformācijas kampaņām
  • 19. Sep. 2018

Starptautiskajā reitingā Latvija atzīta par līderi Eiropas Savienībā cīņā pret Krievijas centieniem iejaukties iekšpolitikā un Krievijas izvērstajām dezinformācijas kampaņām. Latvijas spējas pretoties prokrieviskajām aktivitātēm tiek sauktas par piemēru citām valstīm. Šāds vērtējums atrodams Čehijā bāzētās nevalstiskās organizācijas, politiskās domnīcas ”European Values” programmas ”Kremlin Watch” izveidotajā reitingā, vēsta LNT Ziņas.

Latvija, Lietuva un Igaunija ir reitinga 1.vietā, jo iegūti maksimālie punkti trīs galvenajās grupās – Kremļa radīto draudu apzināšanās politiskā līmenī un  valdības izvērstās pretdarbības, pieņemot stratēģiskos dokumentus, politiskos paziņojumus un atvēlot finansējumu dezinformācijas un viltus ziņu apkarošanā.

atvijas starptautisko reitingu pozitīvi ietekmējusi arī Latvijas Aizsardzības ministrijas un drošības dienestu preventīva reaģēšana uz prokrieviskajām provokācijām un sekošana līdzi pavērsieniem. Latviju šajās dienās organizācija ”European Values” slavēja Grieķijā notikušajā ”Digital Communication Network” konferencē par Krievijas radīto viltus ziņu apkarošanu.

Lasītākās ziņas

Plašāka informācija portālā skaties.lv

Foto: LNT Ziņas

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti