Dalies:

LNT Ziņas: Kariņš piedāvā tomēr saglabāt Koalīcijas padomi

LNT Ziņas: Kariņš piedāvā tomēr saglabāt Koalīcijas padomi
  • 11. Jan. 2019

”Sadarbības un koordinētas rīcības nodrošināšanai” Krišjāņa Kariņa (JV) topošās valdības piecu sadarbības partneru līguma projektā ir piedāvāts saglabāt Koalīcijas padomi jeb Sadarbības padomi, ko pirms vēlēšanām likvidēt solīja partija ”KPV LV”.

Par to liecina valdības Sadarbības līguma projekts, kas nonācis LNT Ziņu rīcībā. Par šo līgumu, kā arī valdības deklarāciju, piektdien diskutē pārstāvji no pieciem politiskajiem spēkiem, kas cenšas veidot Kariņa potenciālo valdību – ”Jaunās Vienotības” (JV), Jaunās konservatīvās partijas, ”Attīstībai/Par!”, Nacionālās apvienības un ”KPV LV”.

Koalīcijas padomei arī nav mainīts nosaukums. Kariņa piedāvātajā Sadarbības līguma projektā tā ir dēvēta par Sadarbības padomi – tieši tāpat kā Māra Kučinska, Laimdotas Straujumas un Valda Dombrovska valdību sadarbības līgumos.

Lasītākās ziņas valstī

JV Saeimas frakcijas vadītājs Ainars Latkovskis LNT Ziņām gan skaidroja, ka šīs Sadarbības padomes sēdes vairs nebūs tādas kā agrāk – tajās vairs nelems ”lielos, politiskos” jautājumus, bet tikai operatīvi izskatīs Saeimas un Ministru kabineta darbakārtību. Savukārt ”lielos, politiskos” jautājumus plānots lemt Attīstības komitejā, kuru darbs notiktu konkrētu ministru vadībā, skaidroja Latkovskis.

Visu ziņu iespējams izlasīt portālā skaties.lv

Foto: LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti