Dalies:

LNAK prezidents Andris Ķesteris nodod sveicienu jaunajam Lietuvas vēstniekam Kanadā

LNAK prezidents Andris Ķesteris nodod sveicienu jaunajam Lietuvas vēstniekam Kanadā
  • 16. Feb. 2020

16. februārī mūsu “broļu tauta” atzīmēs Lietuvas 102. neatkarības proklamēšanas dienu. LNAK  Latviešu Nacionālā Apvienība Kanadā, kā arī Baltiešu federācija Kanadā sūta vissirsnīgākos sveicienus mūsu draugiem un kaimiņiem. Mēs lepojamies, ka tik cieši sadarbojamies mūsu Kanadas sabiedriskā dzīvē ar kopējiem polītiskiem un kultūrāliem mērķiem.

No paša sākuma, kad Baltijas valstīm deva iespēju atvērt diplomātiskās durvis, mums ir bijušas ļoti labas un ražīgas attiecības. Lietuvas vēstnieki un vēstnieces ar viņu komandām ir vienmēr nākuši talkā ar palīdzīgu nesavtīgu roku vairākos projektos un pasākumos.

Ne tikai kopīgi rīkojam Aizvesto piemiņas un Melnās lentes sēru dienas, bet kā baltieši sadarbojamies jautrās svinībās un festivālos pa visu Kanadu, vienmēr atgādinot publikai un valsts iestādēm, kas mēs esam. Pie reizes strādājam kopā, lai atbalstītu mūsu baltiešu vērtības un tēvu zemes.

Lasītākās ziņas valstī

With sincere best wishes to our Lithuanian friends, neighbours, brothers and sisters on the occasion of your celebration of a free and independent Lithuanian nation!

Andris Ķesteris
LNAK prezidents
Kanadas Baltiešu federācijas prezidents

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti