Dalies:

Likvidē TV kanālu LNT

Likvidē TV kanālu LNT
LETA/ Ieva Lūka
  • 08. Nov. 2019

Televīzijas kanāls LNT vairs neturpinās darbu esošajā formā, daļa LNT ziņu dienesta radītā satura tagad būs redzama kanālā TV3, tiks veidots vienots ziņu dienests, informē mediju grupa "All Media Baltics", kas no decembra Baltijā strādās ar TV3 zīmolu un arī pati mediju grupa turpmāk strādās ar zīmolu "TV3 Grupa".

"Nu jau vairāk nekā 20 gadus mūsu grupas mediji ir nozīmīgi lielai daļai Baltijas valstu iedzīvotāju. TV3 zīmols ir pazīstams gandrīz 100% mājsaimniecību visā Latvijā. Tieši tāpēc esam nolēmuši arī citus mūsu mediju grupas satura produktus piedāvāt ar TV3 zīmolu, radot vienotu produktu saimi," sacīja "All Media Baltics" vadītājs Kristians Antings.

Mediju grupa izmaiņas veiks arī televīzijas kanālu portfelī, satura produktus veidojot atbilstoši konkrētu auditoriju interesēm. No nākamā gada televīzijas produktu portfelī bērniem būs pieejams jauns kanāls "TV3 Mini", savukārt sieviešu auditorijai būs pieejams kanāls "TV3 Life". Jaunie kanāli mediju grupas televīzijas produktu portfelī aizvietos kanālus LNT un "Kanāls2".

Lasītākās ziņas

Līdz ar zīmola maiņu "All Media Baltics" sāks darbu arī pie reģionā pirmās digitālās ziņu platformas izveides, kas būs pieejama lietotnē un strādās pēc principa "video pēc pieprasījuma".

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti