Dalies:

Lielbritānijas latvieši Latvijai dzimšanas dienā dāvā jaunu dziesmu

Lielbritānijas latvieši Latvijai dzimšanas dienā dāvā jaunu dziesmu
  • 15. Nov. 2019

Sagaidot Latvijas proklamēšanas gadadienu, ansamblis “Novadi” no Lielbritānijas un citi dziedošie latvieši Apvienotajā Karalistē laiduši klajā jaunu dziesmu un video. Dziesma ir dāvana Latvijai tās dzimšanas dienā, kā arī sveiciens svētkos visiem tautiešiem plašajā pasaulē.

Dziesmas mūzikas un teksta autors ir ansambļa “Novadi” vadītājs Helmuts Feldmanis.  “Latvieši ir dziedātāju tauta”, piekrīt dziesmas autors, ”tādēļ esmu gandarīts, ka šai projektā varu iesaistīt dziedātājus no dažādām Lielbritānijas pilsētām. Tas rāda, cik vienoti mēs spējam būt un cik liela mūsu mīlestība ir pret mūsu zemi”, piebilst dziesmas autors.

Lasītākās ziņas valstī

Dziesmas video veidojis Lielbritānijā dzīvojošais latviešu izcelsmes mediju specialists Rihards Lozbergs. Dziesmas videoklipā arī izmantoti fotogrāfa un operatora Nila Sokolova uzņemtie Latvijas skati no putna lidojuma. Dziesmas masteru veidojis producents Andris Šīrants.

Projekta realizēšanā iesaistījušies daudz cilvēku gan no Latvijas, gan Lielbritānijas, tādējādi kopīgiem spēkiem ir sarūpēta dāvana Latvijai un visiem mums mūsu valsts dzimšanas dienā.

Patīkamu klausīšanos un priecīgus svētkus.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti