Dalies:

Lielbritānijā vietām pārmērīga "Covid-19" panika - izpērk veikalus

Lielbritānijā vietām pārmērīga "Covid-19" panika - izpērk veikalus
LETA/ Edijs Pālens
  • 09. Mar. 2020

Pamatīgai panikai ļāvusies daļa Apvienotās Karalistes iedzīvotāju, kas jaunā koronavīrusa "Covid-19" izplatības dēļ steidz izpirkt ne tikai roku dezinfekcijas līdzekļus un sejas maskas, bet par deficītu vietām uz laiku kļuvis arī tualetes papīrs, makaroni un milti. Britu valdība skaidro iedzīvotājiem, ka preču piegādēs pārtraukumi tuvākajā laikā nav gaidāmi, ziņo Latvijas Televīzija.

Lai arī masu medijos nepārtraukti tiek kaunināti tie, kuri pērk preces pašiem nevajadzīgos daudzumos, tādejādi citiem neatstājot neko, tomēr iepirkšanas panika Apvienotajā Karalistē joprojām iet pilnā sparā.  Ir preču grupas, kas ātri pazūd no plauktiem visā valstī.

Lasītākās ziņas valstī

Parasti plauktos ir makaroni plašā izvēlē, taču šodien plaukti ir gandrīz pavisam tukši. Prece ik pa brīdim tiek papildināta, taču cilvēki grābj, cik nu kurš var pagrābt, aizmirstot par izslavēto angļu pieklājību.

"Man neienāca prātā, ka makaroni varētu būt šobrīd tik ļoti populāri! Man ir ļoti noveicies, ka šodien dabūju visu, ko man vajag," saka pircējs Džons. 

Tāpat ātri tiek izpirkts tualetes papīrs, ilgi glabājamais piens un milti, konservētas pupiņas, ātri gatavojamās nūdeles, veļas pulveri, zāles pret temperatūru un saaukstēšanos.

Veikalu darbinieki stāsta, ka produktu grupas diezgan ātri mainās, cilvēki skatās viens uz otru, un, redzot, ka citi pērk ko jaunu, arī steidzas iegādāties to pašu pietiekamā daudzumā.

Ja balinātājs un dezinfekcijas līdzekļi vēl šķiet loģisks pirkums, tad nez kādēļ Braitonā ir izpirkti kaļķa nogulšņu tīrītāji.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti